S
Поени од реакции
26

Профил пораки Последна активност Теми и мислења За мене

 • М
  Друже а овие од 50е менуваат боја или таман се ?
  Тоа и ми е најприфатливо за од 25е нема шанси.. 50 е во ред.. инаку за предни заби се работи - три ги скршив при играње фудбал кога паднав а другите два расипани па правени сепак не е тоа тоа сакам подобро да изгледаат.
  М
  Мартин`
  Важи, инаку да не треба мерка да се земе за тоа навлаките или како оди ? Зошто ништо не спомна такво нешто или се е спремно, планирам уште утре да отидам.
  S
  SoulflY
  haha...ke ides utre ke ti gi postrugaat malce pod anestezija pa ke ti zemaat otisok(merki)pa ke ti staat zastitni da ne ides taka so kolcinja i ke pocekas nekoj den za da bidat gotovi trajnite
  М
  Мартин`
  готовооо :) 3-4 дена испадна се на се сепак задоволен сум, вака е многу подобро сега ..
  Барај на реклама5 имаш самоједи до 100 евра,ја таму го најдов мојот.
  Биди упорен и ќе најдеш :D
 • Вчитување…
 • Вчитување…
 • Вчитување…
На врв Bottom