Фан клуб: МЗТ Скопје

aerodromka

Hiena
Член од
11 март 2007
Мислења
2.752
Поени од реакции
8
zasto??? so se niv uste 5 treba da si idat igraci bez srce i dusa ne ni trebaat u mzt !!!!!!!! podobro so mladinci da igrame nego so nekoj kako niv , samo jane, mujo, bol, bojan nikolovski drugite site u kurac!!!!drugite nemaat podrska od nas nema ni da si ja dobijat , ako ostanat
 
Член од
12 декември 2007
Мислења
572
Поени од реакции
20
Toj mladen nemozev da go gleam,sea sum najsreken so si otislol,a svedzo t.e.bojan atanasovski sakav da ostane:):)Samo aerodromka znae zasto:):)
inace neka mi e dobredojde nazad po banot:)
 
Член од
8 декември 2007
Мислења
469
Поени од реакции
0
nejtan bol e definitivno aut,skinat preden vkrsten ligament :nesum: :nesum: :nesum: znaci sega ni ostanuva da go cekame rice na 27-mi ovoj mesec
 
Член од
16 јули 2007
Мислења
12.497
Поени од реакции
4.070
Iskreno bi sakal MZT neznam kako stojat finasiite iskreno . No ako moze da donese 2-3 igarci da moze da parira poveke .Zasluzuva F.A
 

marcus

струмички модератор
Член од
5 јули 2006
Мислења
5.378
Поени од реакции
131
МЗТ секоја чест за новиот играч Гаговиќ..одличен играч со одлично реноме..единстено негативно..прави чудни гримаси додека е на терен..веројатно се работи за некоја вродена мана...во секој случај одлично крило, кое ќе го подобри квалитетот на екипата..ај земете уште некој па да е поинтересна сезоната...
 
Член од
29 ноември 2007
Мислења
202
Поени од реакции
1
Samo fenni!

Feni e najdobar...Nema sto tuka!!!:)Samo da kazam za mzt deka e tim koj sto mu treba igraci ....:kajg:
 

aerodromka

Hiena
Член од
11 март 2007
Мислења
2.752
Поени од реакции
8
МЗТ секоја чест за новиот играч Гаговиќ..одличен играч со одлично реноме..единстено негативно..прави чудни гримаси додека е на терен..веројатно се работи за некоја вродена мана...во секој случај одлично крило, кое ќе го подобри квалитетот на екипата..ај земете уште некој па да е поинтересна сезоната...
ke vidime toa kako ke bide
 

Kriticar

дискриминатор
Член од
7 мај 2007
Мислења
1.037
Поени од реакции
5
МЗТ секоја чест за новиот играч Гаговиќ..одличен играч со одлично реноме..единстено негативно..прави чудни гримаси додека е на терен..веројатно се работи за некоја вродена мана...во секој случај одлично крило, кое ќе го подобри квалитетот на екипата..ај земете уште некој па да е поинтересна сезоната...
Oд кај го ти се информацииве???
 

курајбер

млад, потентен
Член од
29 јануари 2007
Мислења
16.491
Поени од реакции
47.576
Abe ovoj Bol izgleda deka poveke nema da se vrati kaj vas ke ostanel vo Amerika
Од 6-8 месеца удри есап не се враќа...
Како и да е го гледав Дарен Хил малиот нигер од 3ка не промаши пасови оптичка варка брз струја(ова тренинг за пракса не знам) ако се стави Јане во ред ке праат партали заедно.Тие двајцата Срби не ми оставија впеќаток некој поебен едниот е силеџија само куца другиот додуша и не го приметив баш.
Тој Куртис Рајс го ѕирнав на јутуб и не е лош ако се оправат и стават во ред на време сите можат да бидат многу поконкурентни втора полусезона
 

Kajgana Shop

На врв Bottom