Фан клуб: МЗТ Скопје

iLe

Prototype
Член од
27 јануари 2007
Мислења
1.399
Поени од реакции
29
Зоки од такви некој како тебе и што лизат гз на Ф.А и се фалат у школо у Ф.А сум стануваат сите збрки на форумот стига навредуваш , ако е струмица село тогаш иди на психијатар . . пред малце даваш совет стига веке тие навредувања ти пак почнуваш
 
Член од
7 декември 2007
Мислења
92
Поени од реакции
0
Зоки од такви некој како тебе и што лизат гз на Ф.А и се фалат у школо у Ф.А сум стануваат сите збрки на форумот стига навредуваш , ако е струмица село тогаш иди на психијатар . . пред малце даваш совет стига веке тие навредувања ти пак почнуваш
HAHAH, smesen si, jas clenuvam vo najdobrata navivacka grupa vo Makedonija, FAMILY AERODROM veke 10 godini i ne idam vo skolo na fakultet sum... a zbrkite dojdoa od tvoite selski drugarcinja koj poima nemaat od kosarka !!!! i ve molam ne zamarajte vise tuka!!!!:nenene::nenene::nenene:
 

The Mummy

The world is not enough
Член од
3 мај 2006
Мислења
5.415
Поени од реакции
181
Meѓусебен дуел, ама рано е за тоа, треба да се изигра секој со секого уште по два пати
A чек не е како лани првите 6 да одат во супер лига?Зашто не сум баш најупатен а знам лани дека во овој дел отпаѓаа после 6то место.
А ако има уште да се игра тогаш супер.
 

Serpico

Сковинистратор / I'm Batman
Член од
25 јануари 2007
Мислења
11.166
Поени од реакции
691
The Nightmare, 3 дена одмор.

Следниот! Јас имам брзи прсти, бетер од такмичарите на милионер.
 
Г

Грејвдигер

Гостин
Едитирано од Серпико---->кажано е веќе друже, фала на асистенција.Она што е вредно да се напомене е:

Ајде да не идеме у оф-топик да се вратиме на темата...
 
Член од
7 декември 2007
Мислења
92
Поени од реакции
0
http://www.basketball.org.mk/dok/bilten 9.pdf
Eve ovde mozete da vidate kolko vredat navivacite na Mzt 12.000 iladi denari e kaznan Mzt .A feni 30.000 :D
Posle ova nemam komentar... eve vi uste eden dokaz kolku znaete od kosarka... gledate eden bilten za prvpat vo zivotot i se cudite ssto e ova... i vi rekov ne zamarajte tuka so temi nadovor od MZT- Skopje...

A чек не е како лани првите 6 да одат во супер лига?Зашто не сум баш најупатен а знам лани дека во овој дел отпаѓаа после 6то место.
А ако има уште да се игра тогаш супер.
Ovaa godina sekoj so sekogo igra 4pati (4 kruzen sistem) koga ke izigraat site prvite 6 se borat za titula a 7mo, 8mo i 9to mesto se borat za opstanok... Prviot i vtoriot odmaraat, igraat 3iot so 6tiot, 4tioy so 5tiot( msilam). Igraat vo 2 dobieni... posle toa se igra polufinale vo 3 dobieni i finaleto se igra vo 4 dobieni... pozz
 

Serpico

Сковинистратор / I'm Batman
Член од
25 јануари 2007
Мислења
11.166
Поени од реакции
691
Се читаме за недела дена Лазаров.
 

Billa Bong

I love Basketball
Член од
14 август 2006
Мислења
6.590
Поени од реакции
11
Да не се случи исто како што се случи и со темата Фан клуб:Струмица ќе ве замолам да не ја трупате темата со глупости..
 
Член од
22 јуни 2007
Мислења
1.296
Поени од реакции
26
Daj be odbanirajte gi Radical i Kole ? pa na sto lici forumov bez niv?
Ajde Edna peticija za odbaniranje na Radical i kole
Ja prv se potpisuvam
 

курајбер

млад, потентен
Член од
29 јануари 2007
Мислења
16.491
Поени од реакции
47.572
Ја подржувам инцијтивата на овој над мене за да се вратат луѓево и истовремено ако може некој од раководните да ми каже зашто ме баниравте 2 дена кога никого ни пцуев ни врееѓав sd или во гужвата и мене ме закачивте
 

Kajgana Shop

На врв Bottom