Фан клуб: МЗТ Скопје

Madrid

Timeless
Член од
23 март 2008
Мислења
3.899
Поени од реакции
154
Добро тука има ли некој шо гледа кошарка или само за навивање се зборува?
Море драги навивачи на МЗТ оти еднаш не прифатите пораз како мажи и престаните да се однесувате како големи скпоски пички, тоа не е далеку од вистината ама вие пак проабајте малку да се закриете.
Вашата навивачка група Фемили има добра репутација ама да бидам искрен на ваа утакмица ништо посебно не бевте цело време само ооооооооооооооооооооо скопјеееееееееееееее скопјееееееееееееееее ебете песните шо ги имате и после ќе му се смејте на лозарите оти си пеат за крајот, со лозарите може имало ром ама барем нема албанец и не ми се крстиме на албанец секоја утакмица да не изваде од пропаста која е неизбежна со таков посран тим ама вие очиглено за кошарака многу не дискутитаре само се вадите демек погалсни сте биле за жалење сте ама нема врска тешите се вие ако би помага.
 

bama

† Револуционер †
Член од
1 февруари 2007
Мислења
2.040
Поени од реакции
362
za tvoja informacija...
dokolku amir abed go procita ova...ke ja zapali cela strumica za da te najde...a koga ke te najde nemozam da garantiram so ke se slu4i sotebe...Ako ima nekoj idea neka kaze????pozz i vardi se mom4e

за твоја информација ако амир абед ве ебе сите во кавадарци да знаеш оти во струмица има други правила на игра...
 
Член од
2 март 2008
Мислења
3.803
Поени од реакции
66
за твоја информација ако амир абед ве ебе сите во кавадарци да знаеш оти во струмица има други правила на игра...

ne ne covekot ne trpe ligusi...nezavisno dali se od kavadarci ili pa strumica...skopje...
 
Член од
16 јули 2007
Мислења
12.497
Поени од реакции
4.070
Ајде крај ја наполнивме темата глупости...А што трпи Амир на мене кур ме боли.Само нека дојде во Струмица,па ќе види дали Струмичани трпат такви како него.
 

Madrid

Timeless
Член од
23 март 2008
Мислења
3.899
Поени од реакции
154
Аман бе струмичани уште ли не престанате да кењате за Амир и за Дивна шо толку би пречат ја незнам нема ли салам пичка у цела струмица па сите Дивна дркате а не викате ако ја земе пушката да ве испотепа сите таму.
 
Член од
28 октомври 2007
Мислења
775
Поени од реакции
271
Аман бе струмичани уште ли не престанате да кењате за Амир и за Дивна шо толку би пречат ја незнам нема ли салам пичка у цела струмица па сите Дивна дркате а не викате ако ја земе пушката да ве испотепа сите таму.
izgleda vo nivniot tikveski kraj ima mn pootideni nego so mislev...
SAMO NEKA NE JA ZIMA PUSKATA ZITI SE :pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2:
 
Член од
16 јануари 2008
Мислења
631
Поени од реакции
0
izgleda vo nivniot tikveski kraj ima mn pootideni nego so mislev...
SAMO NEKA NE JA ZIMA PUSKATA ZITI SE :pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2:
Тоа детето сигурно го кажа на смеа, пошто дивна беше прва во стрелаштво во Македонија во женска конкуренција. Али не би требало да се каже такво нешто ама ај....
 

Madrid

Timeless
Член од
23 март 2008
Мислења
3.899
Поени од реакции
154
Па сеа не се сите информирани за успешноста на нашите спортисти ама Дивна кога пукала он изгледа на пиперот бил...:tv:
 
Член од
28 октомври 2007
Мислења
775
Поени од реакции
271
pa fala bogu se osvestija!
skopski pedercinja hmmmm..... interesno e koa ke otides na studenrtska zabava i koga ke odneses nekoja doma samo posto si ja pocastil so pola pivo hahahah... a pogodete od kaj bila taa? od nivniot tikveski kraj. po ova se gleda deka sme pederi.
i uste se cudam kaj gi naogjate tie retardiranite so gi vleckate po utakmici?
a da da ke zaboraev, i tapanceto vi e zakon :pos2:
da ti go dadam odgovorot za nas i nie kako "pederi". kakov peder sum da znaes koa gi nosam tie od vasiot tikveski kraj doma i posle koa ke te vidat pak te molam da ti go isp*sat,ja pa druga, mn sum peder, epten!
i da pederi sme, zaso kaj i da ideme vo gradovite vi gi eb*eme zenskite so na primer ti ili nekoj tvoj drugar se macel da ja fati 6 godini taa mu glumela picka, a nie doagjame, pola pivo i ili kola ili stance:pos2:
NE DA SUM PEDEEER HAHAHAHAHAHAHA
 
Член од
2 март 2008
Мислења
3.803
Поени од реакции
66
da ti go dadam odgovorot za nas i nie kako "pederi". kakov peder sum da znaes koa gi nosam tie od vasiot tikveski kraj doma i posle koa ke te vidat pak te molam da ti go isp*sat,ja pa druga, mn sum peder, epten!
i da pederi sme, zaso kaj i da ideme vo gradovite vi gi eb*eme zenskite so na primer ti ili nekoj tvoj drugar se macel da ja fati 6 godini taa mu glumela picka, a nie doagjame, pola pivo i ili kola ili stance:pos2:
NE DA SUM PEDEEER HAHAHAHAHAHAHA
takvite kako tebe ili nemaat pic*ka videno u zivot,ili pa izeba*le edna pa mislat cel svet go e*ale
 

Kajgana Shop

На врв Bottom