Фан клуб: МЗТ Скопје

Струмикс

Еден...не го знаеш!
Член од
9 декември 2005
Мислења
13.811
Поени од реакции
3.344
za tvoja informacija...
dokolku amir abed go procita ova...ke ja zapali cela strumica za da te najde...a koga ke te najde nemozam da garantiram so ke se slu4i sotebe...Ako ima nekoj idea neka kaze????pozz i vardi se mom4e
Хммм...сега Амир тргнува од Кавадарци...иде да ја пали Струмица...ГОТОВИ СМЕЕЕЕ!!!!!!!! БЕГАЈТЕЕЕЕЕ!!!!!!
Атанасе, не ти е ептен детски муабетов некако?
 

Madrid

Timeless
Член од
23 март 2008
Мислења
3.899
Поени од реакции
154
Сепак доаѓаме до заклучок дека МЗТ нема врска од играње кошарка и дека има страшни ебачишта (дркачишта) во скопје, браво за нив
 

Vetrence

...believe in yourself! :)
Член од
2 јули 2007
Мислења
7.469
Поени од реакции
676
Слабо изигра мзт во одбраната според мене.. инаку дивна пешик е уметник како што знам јас
 

bama

† Револуционер †
Член од
1 февруари 2007
Мислења
2.040
Поени од реакции
362
Хммм...сега Амир тргнува од Кавадарци...иде да ја пали Струмица...ГОТОВИ СМЕЕЕЕ!!!!!!!! БЕГАЈТЕЕЕЕЕ!!!!!!
Атанасе, не ти е ептен детски муабетов некако?


хахахах нема бегане он се друже со чак норис :kesa:
 

Vetrence

...believe in yourself! :)
Член од
2 јули 2007
Мислења
7.469
Поени од реакции
676
абе оdi bee detski mabete ...
 
Член од
28 октомври 2007
Мислења
770
Поени од реакции
266
izgleda toa prvoto e.nema cel zivot picka videno pa taka.a inace tia so stoat pred mtv pola se od AERODROM(selodrom) taka da ti vidi sea od kaj se kurvite kako vas

heheh aj rekov za ova prvovo vise nema da komeniram ali ubavo me iznasmeavte ali ako hehehe!!!
a za AERODROM, znaci da zivees vo aerodrom, trebaa ti da prodades se so imas i nivi i se, i + use tolku da se zadolzis za da kupis eden prosecen stan. taka da nekoj koj ima pari ne bi stoele pred mtv, ali aj.
vie ako znaete kaj e MTV, se se ubijam. ili da kako so stalno vika radikal, moze si pominal pokraj nea koa si bil vo 8 na ekskurzija.
e znaci stvarno ste so blaga retardacija!
 

DarkWalker

Think globaly , Act Localy!!!
Член од
4 февруари 2006
Мислења
1.209
Поени од реакции
70
za tvoja informacija...
dokolku amir abed go procita ova...ke ja zapali cela strumica za da te najde...a koga ke te najde nemozam da garantiram so ke se slu4i sotebe...Ako ima nekoj idea neka kaze????pozz i vardi se mom4e
Како прво , амир може да ми го испуши еднаш , послем да му го шитнам тоа еврејскиот гз , што ке направи бе ? оти во струмица ко му викавме ДИВНА Е КУРВА ... седеше како некое педерче ? ебаве педери ...
 
Член од
22 јуни 2007
Мислења
1.296
Поени од реакции
26

DarkWalker

Think globaly , Act Localy!!!
Член од
4 февруари 2006
Мислења
1.209
Поени од реакции
70
хахаха , Абе селани се шо ти викам јас ... Тие за Струмица викат село а изгледа немат излезено подалеку од Кавадарци .. да влезат во Селект ке се изгубат ке незнаат што да прват ... тие што се биле во Струмица знаат дали е село или ГРАД ... а тие што викаат дека е село можам да кажам дека немат излезено подалеку од нивниот град...
 

Madrid

Timeless
Член од
23 март 2008
Мислења
3.899
Поени од реакции
154
Нова е страната бе шо сакаш да има идиоту ни еден лузерски.
 
Член од
14 март 2008
Мислења
46
Поени од реакции
0
jas mislam deka ova e forum za kosarka a ne za gradovite da gi raspravate pa makar i navivacite
 
Член од
14 март 2008
Мислења
46
Поени од реакции
0
a za krsenje aftobusi i ret drugi raboti se znae deka timot ke si go izede naj nogu i so toa so postignavte nisto samo na klubot mu nastetivte so ke go izede sega so paricni kazni i plus utakmici bez publika
 

Kajgana Shop

На врв Bottom