bama
Поени од реакции
362

Профил пораки Последна активност Теми и мислења За мене

 • Македонија не е америка па за да прај далечината некоја разлика..
  од Валандово сум, пола фамилија ми е у струмица.. знам доволно...
  :smir:
  Не сакав да одам многу оф топик..
  Незнам како претпостави дека глеам сител... ретко гледам тв...
  информацијава, ја прочитав не неколку интернет сајтови, а кога беше актуелна ја имаше во сите весници...
  незнам што имаш против тоа.. сепак секој има слабо мислење..
  Р
  Фала на зеленко и добредојде во клубот на студенти кои не фaтиле книга :pos:
  ќе помислиш дека си мог заборавил пасвордот или нешто слично :back:
  ццццц како можеш такви работи да ми пишуваш бе сув
  Ае почни злосторството ае треба оти со други да праам.
 • Вчитување…
 • Вчитување…
 • Вчитување…
На врв Bottom