Фан Клуб: Црвена Звезда

Член од
6 септември 2009
Мислења
2.620
Поени од реакции
1.134
Ќе победиме утре со 3,4 - 0 сигурен сум :)
п.с Најтелентираниот играч на Звезда, Савиќ ќе игре утре и ќе нема проблеми.( за мене е најталент во цела екипа моментално ) :back:
Заедно со Дарко Лазовиќ, но за жал он не добиваше шанса, ама е екстра талент.
 
Член од
16 јули 2007
Мислења
12.497
Поени од реакции
4.070
Лекиќ разбуди се мајсторе, ни требаат твоите голови ајмооооооо ! :vozbud::vozbud:
 

Гробар Мкд

Не дамо Титулу !!!
Член од
19 ноември 2008
Мислења
5.335
Поени од реакции
1.442
И после не биле досудувани пенали за Звезда :icon_lol:
 
Член од
16 јули 2007
Мислења
12.497
Поени од реакции
4.070
И после не биле досудувани пенали за Звезда :icon_lol:
Јао Миле ... Ја гледаш утакмицата?
п.с GOL! 1:0, 32. minut. Lukić je srušio Kadua u situaciji jedan na jedan na petercu i dobio samo žuti karton kao poslednji igrač odbrane. Najstrožu kaznu izvodi upravo Kadu, lopta pod prečku i to je pravovremeno vođstvo za crveno-bele.
Обрни внимание на болдираното.
 
Член од
6 септември 2009
Мислења
2.620
Поени од реакции
1.134
Доста сумлива ситуација беше за пеналот, на прв поглед изгледаше чист како солза, а на успорена снимка делува доста сумливо, али како и да е 1 0 во доста слаба игра и на двата тима.
 

Гробар Мкд

Не дамо Титулу !!!
Член од
19 ноември 2008
Мислења
5.335
Поени од реакции
1.442
Јао Миле ... Ја гледаш утакмицата?
п.с GOL! 1:0, 32. minut. Lukić je srušio Kadua u situaciji jedan na jedan na petercu i dobio samo žuti karton kao poslednji igrač odbrane. Najstrožu kaznu izvodi upravo Kadu, lopta pod prečku i to je pravovremeno vođstvo za crveno-bele.
Обрни внимание на болдираното.
А ти ја гледаш утакмицата или пратиш по нет?

Da nije tuzno bilo bi smesno, pa ovo prevazilazi svaku meru, penal za Zvezdu, ni P od penala, pri tome cista ruka jednog igraca Zvezde, Ovo Je Smesno, mora se stati na put ovim kradjama vise, krajnje je vreme !!! :helou:

П.С. Мислиш дека на сајтот на Звезда ќе напишат дека немало пенал? :pos: Смешно... "Дечко је добио САМО жути картон за пенал који није направио !!!" :kesa:
 
Член од
6 септември 2009
Мислења
2.620
Поени од реакции
1.134
Не се нервирај бе, ќе свирнат сега уште еден пенал... или милом или силом... Ооо Све Би Дао Ја Гоооол, Суди Пенал Судијоооо :pos:
Абе губи се

Лазооооооооовиииииииииииќќќќќќќќќќќќќќќќ 2 1

ете го Лазовиќ :vozbud::vozbud::vozbud::vozbud:

Миле, гони се одовде
 
Член од
16 јули 2007
Мислења
12.497
Поени од реакции
4.070
Крај.Честитки за победата и се надевам на поубедливи победи на следните натпревари.
1. Ц.ЗВЕЗДА 52
2. фарсизан 50 :back:
 
Член од
6 септември 2009
Мислења
2.620
Поени од реакции
1.134
Честито победа :smir:

Играта беше доста, доста лоша. Едвај се сврзуваа два паса, а посебно со одбраната треба да се работи, имаа доста пропусти, посебно при крајот кога Живковиќ имаше одлична шанса да израмни, но за среќа наша не се деси тоа.
Се на се, со ваква игра многу тешко ќе биде понатаму,:toe:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom