Фан Клуб: Црвена Звезда

Член од
9 јули 2020
Мислења
1
Поени од реакции
0
Поздрав, ме интересира дали има некој групи од Скопје што навиваат за Звезда и дали организираат некаков превоз до Белград, имам побарано но немам ништо најдено. До сега на сите утакмици што сум бил, сум бил со мој превоз, па ме интересира доколку има некоја група или слично да се спојам со нив.
 
Член од
3 декември 2017
Мислења
5
Поени од реакции
0
Здраво, дали некој продава карта за Црвена Ѕвезда-Монако сега на 08/09?
 

Kajgana Shop

На врв Bottom