Dragan CZ
Поени од реакции
12

Профил пораки Последна активност Теми и мислења За мене

  • Ама друже јас мислам те опоменав за односот кон форумџиите кои ги бранат ставот спротивен на твојот во темата за парадата. Без закани за тепање и кршење. Да бидеме малку покултурни.
  • Вчитување…
  • Вчитување…
  • Вчитување…
На врв Bottom