Фан Клуб: Реал Мадрид

Статус
Затворена за нови мислења.
Член од
18 декември 2009
Мислења
6.125
Поени од реакции
872
Mene celo vreme mi se vrti vo glava konecen rezultat 1-2, ama aj da vidime pa ke se komentira...so srekja i ocekuvam pobeda ako ne e tolku potrebna. Sakam da im dokaze Real na site deka ovaa godina na teren treba protovnicite da se se*at:smir:
 
Член од
8 април 2007
Мислења
16.034
Поени од реакции
9.126
Ајде нека тепа Реал денеска и денов да ми биде одличен! :) Утре имам колоквиум, ама днов ми е прекрасен, се надевам дека Реал нема да ми го усере :)
 

WESLEY 10

В А Р Д А Р Е Ц !!!
Член од
6 јануари 2010
Мислења
1.925
Поени од реакции
332
Ја бапнав 2че,мислам деке сте доста појаки од нив,само да ви игра Бензема на местото на Игуаин и тоа е тоа ... :toe:
 

ob1

Член од
7 март 2010
Мислења
9.040
Поени од реакции
25.006
Ruben De La Red Confirms Retirement From Football And Accepts Coaching Post At Real Madrid

Навистина ке биде штета ако ова е вистина. Стварно беше многу добар играч и жално е што ке си ја заврши фудбалската кариера на 25 години. Али сепак ке ја продолжи својата кариера како тренер на помладите во Реал Мадрид.

Иначе за натпреварот вечер очекувам да победиме, но нема да биде лошо и нерешено да извадиме.
 

Кирца

Монк
Член од
7 април 2008
Мислења
7.051
Поени од реакции
2.289
^ Или пак не....кога не ги декласиравме на Бернабе...тешко на Сан Сиро на кој немаме никогаш остварено победа :/

За се има првпат.:)

П.С Милан глеам планираат 4-3-3 формација.Уфф осеќам ќе има шпринтови на Роналдо вечер со контри.
 

moni <3 real

ти никад нема да влезеш.
Член од
27 јуни 2009
Мислења
1.466
Поени од реакции
667
Ејј многу се страшам за вечер...:/
ватевер се надевам на добра игра и пред се да не брмчат у одбрана зашо има со сачмарка да им влезам...
ај бе барем денов нека ми заврши убаво, коа од сабајле ми е тупаџиски.
 

ElNinho

Мадридиста!
Член од
17 јули 2009
Мислења
20.965
Поени од реакции
57.716
Не ми се верува Мурињо да излезе со овој состав, се си мислам ќе излезе со некој ултра дефанзивен, како со Оксер, со 3 DM. :)
Не заебавај и ти :)

Oфичијале:
Casillas, Ramos, Marcelo, Pepe, Carvalho, Khedira, Alonso, Ozil, Di Maria, Cristiano, Higuain.

Dudek, Albiol, Arbeloa, Diarra, Granero, Leon, Benzema
 
Член од
13 октомври 2009
Мислења
2.639
Поени од реакции
1.240
Абе а каков пречек ви напраиле интерашиве на аеродром , пред хотел , лелеле . Дури има најави дека ќе имало на Сан Сиро интераши да навиваат за вас
Мислам дека 2че е денес . Good Luck
 

ElNinho

Мадридиста!
Член од
17 јули 2009
Мислења
20.965
Поени од реакции
57.716
Судија Хауард Веб. :kesa:

--- надополнето ---

Абе а каков пречек ви напраиле интерашиве на аеродром , пред хотел , лелеле . Дури има најави дека ќе имало на Сан Сиро интераши да навиваат за вас
Мислам дека 2че е денес . Good Luck
Читав дека нешто спремале ултарсите од Интер, ќе биде весело :)
 

Шурикен

Hard Core !
Член од
8 ноември 2008
Мислења
6.559
Поени од реакции
4.072
Колку и да сакам вечер победа, сметам дека таа не е битна. Во групава реално треба да поминат Реал и Милан. Ако сега ги победиме и сред Сан Сиро, ондак Милан ке има големи проблеми за да влезе во 1/8 финале. Нерешено ке биде утакмицава.Победа многу тешко... Океј ова е само моја предпоставка. HT 0:1 FT 1:1 :D
 
М

Мартин`

Гостин
Вечер ќе го јадете па што сака нека биде, ако изгубиме ќе читате за мене на А1 :tv:
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom