Фан Клуб: Реал Мадрид

Статус
Затворена за нови мислења.

Шурикен

Hard Core !
Член од
8 ноември 2008
Мислења
6.559
Поени од реакции
4.072
Ајдеее... на другата тема ке си честитаме победата евентуална... Среќно и многу победи да прославиме на другата као и на оваа.... и некоја титула се разбира. Hala Madrid
 
Член од
2 јули 2009
Мислења
495
Поени од реакции
83
Ајде мојот последен пост на темава, да посакам среќа вечер !
HalaMADRID !!!
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom