Фан Клуб: Реал Мадрид

Статус
Затворена за нови мислења.

bowl

.
Член од
30 јануари 2007
Мислења
8.344
Поени од реакции
1.307
Хаха, океј е бе. Знам дека те чеша песокот во вагината.

Во Реал пред да дојде Кака најскапо платен беше Касиљас, со некои ситни 120 000 неделно.

Па рачунајте си за што идат во Реал...
 

badluckguy

Оган под ѕвездите
Член од
8 октомври 2007
Мислења
2.925
Поени од реакции
131
Баце Пере...од гол.ком да префрлеше, поверодостојно би било одколку на овие неписмените кои како капак се умрени за барса...

И покрај тоа што Барселона освои три титули во една сезона сите посакуваат да дојдат во Реал Мадрид
ДОВОЛНО ЗБОРУВА ЦЕЛ СВЕТ :pos2::pos2::pos2:


toa nikoj ne go znae osven samite fudbaleri dali sakaat da igrat vo real od so mu se igra i od so sakaat da igrat ili pa poradi golemata para so ke ja zimat vo real
Брилијантен си срце, жими сФе!:) :pos:
 

VENOM

تعيش حياتك بالطريقة التي
Член од
5 октомври 2008
Мислења
1.664
Поени од реакции
535
toa nikoj ne go znae osven samite fudbaleri dali sakaat da igrat vo real od so mu se igra i od so sakaat da igrat ili pa poradi golemata para so ke ja zimat vo real


Брилијантен си срце, жими сФе!:) :pos:[/quote]

Среди го малку цитатот оти изгледа како да е од мене а усвари е од најителегентниот член на форумот што и цитатот го побркал :pos: извинете за Offtopic
 

Fantom

Chikara
Член од
4 јуни 2006
Мислења
11.453
Поени од реакции
812
Milanez`е баниран од фан клубов. Продолжете со дискусија.
 

bowl

.
Член од
30 јануари 2007
Мислења
8.344
Поени од реакции
1.307
Поише искуство има, тука се негде али подобар е Арбелоа...
 

CaMeC

Рамос - 4
Член од
18 јуни 2007
Мислења
2.266
Поени од реакции
10
Не е лош Арбелоа ама не ми се верува да игра прв состав мислам дека ке дреми на клупа
 

bowl

.
Член од
30 јануари 2007
Мислења
8.344
Поени од реакции
1.307
P

pepito*

Гостин
Еден интересен дијалог:(не е провокација)
Валдано:Г-дине Флорентино,Барселона прати понуда до Хунтелар!
Перез:Контактирај со клубот и прати 15 милиони поголема понуда за момчето од таа што ја бара клубот!:smir:
 

Cuore Rossonero

Rσššσηєјаσ e ιℓ мισ cυσјає
Член од
18 април 2009
Мислења
2.344
Поени од реакции
345
Не е лош Арбелоа ама не ми се верува да игра прв состав мислам дека ке дреми на клупа
Мислам дека Арбелоа е просечен десен бек ,не е тој за Реал кога веќе само звезди ке играат треба некој од калибарот на Д.Алвеш :)
 
Член од
21 септември 2008
Мислења
14.493
Поени од реакции
14.051
Ај честито нека му е новиот клуб на Савиола. Фала му за сите игри што ни ги понуди, иако не беа во голем број. :smir:
 

Drettica

Graxhanin of Severstan
Член од
24 ноември 2008
Мислења
12.625
Поени од реакции
14.932
Му благодариме на Савиола за се што стори во дресот на Реал Мадрид и му посакуваме успех во дресот на Бенфика:pos2:
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom