Фан Клуб: Реал Мадрид

Статус
Затворена за нови мислења.
Член од
21 септември 2008
Мислења
14.403
Поени од реакции
13.719
Fernando Gago - 6.5 - Not great but by no means poor. Did a lot of running off the ball when Getafe surged late on.
Гаго беше меѓу најдобрите на терен, трчаше, се бореше до крај за секоја топка, асистираше, додаваше.. Од кај ја извадија оценкава, стварно не знам..:tapp:
 
Член од
23 јануари 2009
Мислења
10.640
Поени од реакции
2.504
Гаго беше меѓу најдобрите на терен, трчаше, се бореше до крај за секоја топка, асистираше, додаваше.. Од кај ја извадија оценкава, стварно не знам..:tapp:
Изгледа ќе треба од вечерва да ја отвараш темава.
 
Член од
8 април 2007
Мислења
16.034
Поени од реакции
9.126
Абе прво не го гледав, и второ се снајдов и ниеден гол не дадовме :) Иначе честито победа, премногу лесно. Не му верував на другар ми кога ми рече 35 мин. 0-3 :)

Манга вечерва ќе мора темата изгледа, до утре уште 10 страни ќе летнат :)
 
Член од
29 ноември 2008
Мислења
5.970
Поени од реакции
3.574
Честито победа :D

Остај Манга не ја отварај вечерва, утре на раат :) Сега нека биди со оваа дури честитаат сите победата.. нека оди оваа и до 1005 .. нема везе :D
 
Член од
23 ноември 2009
Мислења
88
Поени од реакции
3
Само прво полувреме го глеав после не можев и тоа што го видов ептен ми се свиѓаше... Браво за сите мислам дека и второ полувреме биле ок и честито победа па сега се на ред Атлетико М., 3-0 мислам дека ке биде доволно:vozbud:
 

bowl

.
Член од
30 јануари 2007
Мислења
8.344
Поени од реакции
1.307
Сакам на последна страна да ме има
 

VENOM

تعيش حياتك بالطريقة التي
Член од
5 октомври 2008
Мислења
1.664
Поени од реакции
535
Ај нека ни е честито.Не знам зашто сите мислевме дека ќе биде тежок натпревар.Презадоволен од одбраната иако тие 2 гола беа на среќа.Одлична игра истотака на Гранеро и Гаго.,моментално се подобри од Ласс.Роналдо да не зборувам,решава се со еден потег а Ел Пипита среќно го круниса 100-тиот натпревар.Мислам и дека со Атлетико ќе се случува истото,тие кренаа раце од лигата,ќе се посветат на Уефа.
Да ве прашам нешто.Во случај Класико да заврши без победник(што шансите се минимални)Барса автоматски излегува на прво место?
Баш со тоа што ќе се посветат на Европа Лига ќе се посветат и на 5-6 позиција во лигата за пак да играат во Европа Лига и очекувам Атлетико да биде многу потежок дуел од овој
 
Член од
18 јуни 2009
Мислења
2.194
Поени од реакции
1.406
Ае честито победа и од мене
Заслужена прво-маестрално, второ рутинирано у секој случај заслужено
Гаго се повампири на мечов и се согласувам дека моментално е подобра опција од Ласс
 

VENOM

تعيش حياتك بالطريقة التي
Член од
5 октомври 2008
Мислења
1.664
Поени од реакции
535
На оваа:locked: :helou:
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom