Фан Клуб: Манчестер Јунајтед

Член од
30 мај 2009
Мислења
10.144
Поени од реакции
23.251
И како заклучи дека имаме нешто против Фред од еден пост кој патем и ваљда не си го разбрал. Постот е не дека не го бива Фред, туку дека не е напаѓачки настроен за да си игра со Бруно.
 

dantemkd

demon hunter
Член од
5 јануари 2013
Мислења
8.675
Поени од реакции
7.266
Па холдинг игра човекот што треба да го води и нападот и средината и да се враќа да помага у одбрана супер си ја врши работата да беа сите како него Челзи ќе беше под нас
 
Член од
10 декември 2010
Мислења
6.259
Поени од реакции
7.263

Единствен играч од тој дел на теренот со кој не поврзуваат за сега е Денис Закариа од Борусија М., 23 годишен дефанзивен/холдинг мидфилдер со генерално физички предиспозиции.Заинтересирани се Ливерпул и Јунајтед, типот ќе си оди од клубот ако не влезат во ЛШ.Мене лично фаворит ми е Рубен Невеш, но мислам дека ќе кошта неговиот трансфер.

Инаку главни приоритети на клубот за летово се десно крило, шпиц и holding midfielder, и млад штопер.Последново наговестува дека ќе се чисти ѓубрето од тој дел т.е. Џонс, Баји и Рохо.

ПС: Свињата мино не дозволи новите позитивни импресии за Погба околу неговиот ангажман на тренинзи и слично, да се помешаат со желба за останување и си рече дека ќе го носи летоска во Реал.
 

dantemkd

demon hunter
Член од
5 јануари 2013
Мислења
8.675
Поени од реакции
7.266



Инаку главни приоритети на клубот за летово се десно крило, шпиц и holding midfielder, и млад штопер.Последново наговестува дека ќе се чисти ѓубрето од тој дел т.е. Џонс, Баји и Рохо.

ПС: Свињата мино не дозволи новите позитивни импресии за Погба околу неговиот ангажман на тренинзи и слично, да се помешаат со желба за останување и си рече дека ќе го носи летоска во Реал.
Џонс и Ројо може да одат Баји 2 најдобар дефанзивец што го имаме ако остане фит не би го давај така по би рекол дека Лингард треба да излета од Баји .
Што се однесува со Погба мислам дека му е обеќано од претходното лето да остане уште одна сезона па ќе го ослободат Мино си ја диза цената да заработи повеќе.
 
Член од
14 април 2012
Мислења
31.541
Поени од реакции
62.433
ПС: Свињата мино не дозволи новите позитивни импресии за Погба околу неговиот ангажман на тренинзи и слично, да се помешаат со желба за останување и си рече дека ќе го носи летоска во Реал.
Нека го искешираат прописно, и нема проблем.
 
Член од
10 декември 2010
Мислења
6.259
Поени од реакции
7.263
Премиер ќе биде суспендирана најмалку до 30 Април.Едино позитивно нешто од ова е што ќе го видиме Рашфорд до крајот на сезоната во оваа форма на тимот на клубот.На хартија тимот ќе влажни доста луѓе, за пракса ќе видиме.
 
Член од
7 декември 2019
Мислења
4.633
Поени од реакции
8.205
Нека го искешираат прописно, и нема проблем.
И да не го искешираат не е зорт! Јас искрено и за кило семки би го дал, ама пошто не се прашувам јас, да видиме што смислиле нашиве трговци!
 
Член од
21 март 2015
Мислења
1.257
Поени од реакции
1.131
И да не го искешираат не е зорт! Јас искрено и за кило семки би го дал, ама пошто не се прашувам јас, да видиме што смислиле нашиве трговци!
Нека го даваат и со тие пари двајца ке донесат
 

Донев

★★
Член од
9 мај 2008
Мислења
35.556
Поени од реакции
52.348
Премиер ќе биде суспендирана најмалку до 30 Април.Едино позитивно нешто од ова е што ќе го видиме Рашфорд до крајот на сезоната во оваа форма на тимот на клубот.На хартија тимот ќе влажни доста луѓе, за пракса ќе видиме.
Која форма после 2-3 месеци неиграње? :D
 
Член од
9 октомври 2012
Мислења
2.922
Поени од реакции
1.479
Го видовте ли Линделоф у фустанот на жена му?
 
Член од
12 декември 2010
Мислења
9.911
Поени од реакции
10.542

По којзнае кој пат.
и што сеа демек нема никаква вина Солскјер?
муабетот беше кога веќе решија да го шитнат да му најдат замена па нека крши глава а не останавме со деца


Sent from my iPhone using Tapatalk
 

Kajgana Shop

На врв Bottom