Фан Клуб: Манчестер Јунајтед

Член од
14 април 2012
Мислења
31.777
Поени од реакции
63.325
абе незаебавајте у глупи купови ги играше првотимците и тоа недолечени некои
кога имаш мал фонд на играчи испаѓаш од купови набрзинка и се концентрираш на главното

Sent from my iPhone using Tapatalk
Негативниот публицитет што се случи околу Оле околу Нова Година го натера да го игра секогаш најдобриот состав во страв да не му дојде пресот до главата. Се коцкаше, му се исплатеше во неколку наврати, ама и дебело го изеде со Рашфорд.
 

dantemkd

demon hunter
Член од
5 јануари 2013
Мислења
9.008
Поени од реакции
7.529
Со осакатен тим е уште во трка за топ4, ЛЕ и ФА куп и секој натпревар играме се подобро и подобро и уште немаш доверба?
Се согласувам со тимот ама во трка за топ 4 сме зато што и Челзи е дупка и игра слабо Лига европа не сум сигурен колку може да стигнеме може и да ја освоиме но со екипите што ги има незнам а Фа купот не го рачунам за успех .
 
Член од
13 март 2009
Мислења
1.968
Поени од реакции
1.868
Се согласувам со тимот ама во трка за топ 4 сме зато што и Челзи е дупка и игра слабо Лига европа не сум сигурен колку може да стигнеме може и да ја освоиме но со екипите што ги има незнам а Фа купот не го рачунам за успех .
Сакаш да кажеш дека не гледаш никаква разлика меѓу Јунајтед на Мурињо што го презеде Оле и денешниов Јунајтед ?
 
Член од
24 јануари 2015
Мислења
1.747
Поени од реакции
1.174
Сега со паузава до 4 април (ако до тогаш не го прекинат првенствово) може и да ќариме ако до тогаш се опорави Рашворд.

Sent from my SM-G960F using Tapatalk
 

dantemkd

demon hunter
Член од
5 јануари 2013
Мислења
9.008
Поени од реакции
7.529
Сакаш да кажеш дека не гледаш никаква разлика меѓу Јунајтед на Мурињо што го презеде Оле и денешниов Јунајтед ?
Мурињо никогаш не сум му давал подршка за ни во Јунајтед ниту во другите клубови. Работите беа очајни пред месец дена да не се доведеше Бруно ќе бевме бетер од Арсенал сакам да кажам да почекаме Оле игра топло ладно 3 месеца добро 3 месеца лошо 3 утакмици ќе тепа 3 ќе киксне .
Јас го сакам Оле и сакам да успее ама не сум сигурен во неговите тренерски способности би сакал да ме демантира Оле со резултати и успеси ама времето ќе каже.
Автоматски споено мислење:

Сега со паузава до 4 април (ако до тогаш не го прекинат првенствово) може и да ќариме ако до тогаш се опорави Рашворд.

Sent from my SM-G960F using Tapatalk
Проблемот е што и на Мурињо ќе му се вратат играчите ќе беше полесно за нас да се одиграше оваа коло али јеби га .
 
Член од
24 јануари 2015
Мислења
1.747
Поени од реакции
1.174
Не е само Тотенхем. Има уште 9 кола до крајот.

Sent from my SM-G960F using Tapatalk
 
Член од
3 февруари 2019
Мислења
2.483
Поени од реакции
4.135
Мислам дека нема шанси Рашфорд да се врати до 4 Април. Според мене најрано шо можи да се врати е таму негде почеток или средина на Мај.

Јбг немаме среќа ко и обично, искрено се надевав да се одигра уште ова коло, до Април сигурно и кај нив ќе се врати тој новиот холанѓанецот шпицот, а можи и Сон. Вака беа ептен осакатени и во ептен лоша серија, сигурно ги добивавме
 
Член од
9 октомври 2012
Мислења
2.922
Поени од реакции
1.479
Ја не знам зошто зборете за прегорување ние до вчера (се надевам минато е веќе) важевме за многу неконстантен клуб. Тепаме против Сити, Шефилд не можеме да го тепаме, Волвс и сл. За мене таму е грешката ако нешто не е подобрено тоа така и ќе продолжи. Ко да ги потценуваат помалите клубови.
 

dantemkd

demon hunter
Член од
5 јануари 2013
Мислења
9.008
Поени од реакции
7.529
Не е само Тотенхем. Има уште 9 кола до крајот.

Sent from my SM-G960F using Tapatalk
Работата е да ги тепавме Спарси додека не се вратат нивните клучни играчи сега се многу слаби а после имаме последното коло со Лестер останатите се послаби противници
 
Член од
2 јули 2010
Мислења
5.881
Поени од реакции
7.322
Odamna ni falat vakvi igraci sto ke ginat na teren,a ne platenici kako kurvata nm,glusecot i narko bossot.
Me boli kur i 500 000 neka zima ama u duel da vlaga ko da nema ytre,pozz i sedete doma ;) ;)

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
 

Kajgana Shop

На врв Bottom