Фан Клуб: Манчестер Јунајтед

bobipp

Let's cook!
Член од
15 август 2008
Мислења
11.714
Поени од реакции
6.650
Јас лошо слушам или коментаторов на Арена Џејмс го вика Доминик? :eek:
 
Член од
28 јуни 2015
Мислења
856
Поени од реакции
453
По подолго време, и "Доминик" даде гол.
Бушавиот асистираше.
Тој што ќе се бори за место во тимот - гол од 30+ метри.
И така натака...

5 : 0.
Па, доволно е мислам, а?
 
Член од
21 март 2015
Мислења
1.257
Поени од реакции
1.131
По подолго време, и "Доминик" даде гол.
Бушавиот асистираше.
Тој што ќе се бори за место во тимот - гол од 30+ метри.
И така натака...

5 : 0.
Па, доволно е мислам, а?
Таман колку што треба наредна Ромеро
Далот -Туанзебе - Линделоф - Фосу-Менсах
Скот- Переира
Мата - Погба - Лингур
Гринвуд
 

Ilumious

Патник, педер, поет, администратор, масон
Член од
29 јануари 2007
Мислења
84.962
Поени од реакции
195.493
Се слушаше каде пее бе...

Јас мислев ми се причинува :pos:

Никој не знае што ќе биде со сезоната натака ама Гринвуд максимално си ги искористи шансите и си накрца 12 гола и 3 асистенции. Не е нормално колку потсеќа на РВП со трчањето и финишот со лева.

Фред и Мегваер на ракетно гориво да беа, ќе го потрошеа ...
Автоматски споено мислење:

За Игало некој пишал better panic buy than a toilet paper :pos:
 
Последно уредено:
Член од
1 јули 2008
Мислења
2.027
Поени од реакции
2.026
6-7 утакмици со слаби противници ама 2 против Сити, по една против Челзи и Волвс, а само 2 примени гола на 11 утакмици од кои еден по срамната грешка на де Геа со Евертон... браво Оле.
 
Член од
21 март 2015
Мислења
1.257
Поени од реакции
1.131
6-7 утакмици со слаби противници ама 2 против Сити, по една против Челзи и Волвс, а само 2 примени гола на 11 утакмици од кои еден по срамната грешка на де Геа со Евертон... браво Оле.
Ме радуваат малку примени голови, ама повеќе ме радува што и по еден даден гол не застануваме што беше случај со претходниците на Оле, можеби бев скептик пред некој месец, ама сега веќе немам сомнежи дека Оле е вистинскиот човек за клубот и се надевам дека долго ке остане и ке му бидат остварени сите барања
 

Kajgana Shop

На врв Bottom