Фан Клуб: Манчестер Јунајтед

dantemkd

demon hunter
Член од
5 јануари 2013
Мислења
8.671
Поени од реакции
7.247
Читам клубот ќе го санкционирааат за недисциплината и однесувањето на играчите против Њукасал. :pos:
 

GavolRulz

hippopotomonstrosesquipedaliophobia
Член од
23 март 2008
Мислења
12.610
Поени од реакции
11.154
Средината пак бетон… со Фред.
Автоматски споено мислење:

Како да се игра некој хуманитарен меч на 50 годишни бивши фудбалери, секој си шутира од кај и кога му текне, со други зборови си го ладат на теренот..
 
Последно уредено:
Член од
24 јануари 2015
Мислења
1.742
Поени од реакции
1.168
И денес изгледа ќе тераат до 30 шута за евентуално да дадат гол.

Sent from my SM-G991B using Tapatalk
 

faraon

БОГ
Член од
31 јануари 2007
Мислења
18.391
Поени од реакции
21.943
Играме супер креираме шанси пуста реализација никаква..
 

bobipp

Let's cook!
Член од
15 август 2008
Мислења
11.700
Поени од реакции
6.622
Па Фред погоди го еднаш голот да ти ебам фудбалерот чопав, кој ти даде фудбал да играш ти, па и во Премиер Лига :facepalm: ...
 

GavolRulz

hippopotomonstrosesquipedaliophobia
Член од
23 март 2008
Мислења
12.610
Поени од реакции
11.154
Не знам како сте задоволни од тоа што го гледате, се вртиме како прдеж у гашти цело време и кога ќе стигнеме до 20те метри се активира тактиката "Игорче Трпески - од таму шутирај колку сакаш" и се се поебува. Едино подобрување е тоа што шутираат во рамки на гол, не како на претходните утакмици кај што усмртија 2-3 навивачи на последните трибини зад голот...
 

faraon

БОГ
Член од
31 јануари 2007
Мислења
18.391
Поени од реакции
21.943
Не знам како сте задоволни од тоа што го гледате, се вртиме како прдеж у гашти цело време и кога ќе стигнеме до 20те метри се активира тактиката "Игорче Трпески - од таму шутирај колку сакаш" и се се поебува. Едино подобрување е тоа што шутираат во рамки на гол, не како на претходните утакмици кај што усмртија 2-3 навивачи на последните трибини зад голот...
Како може да не сум задоволен? Играме напаѓачки фудбал, играме добар пресинг доминираме во утакмицата и таа и предходната доминираме, ако ти се допаѓа како игравме под Оле, Мурињо тоа си е твоја работа ..Јас гледам прогрес под Тен Хаг ми се допаѓа неговиот фудбал.
 
Член од
12 декември 2010
Мислења
9.909
Поени од реакции
10.540
Како може да не сум задоволен? Играме напаѓачки фудбал, играме добар пресинг доминираме во утакмицата и таа и предходната доминираме, ако ти се допаѓа како игравме под Оле, Мурињо тоа си е твоја работа ..Јас гледам прогрес под Тен Хаг ми се допаѓа неговиот фудбал.
Реално полувремево е топ, тотална доминација, шанси се направија доста е сеа јбг со реализација у минус сме влезени
Ама еј ако не да го продадевме Рашфорд? хехехе да не остане досеткава у заборав
Милион пати сум кажал и пак ке кажам додека чекаме играчи ко Марсијал и Рашфорд ние ништо не правиме е така топло ладно цело време
 

Бавча

идол на младите
Член од
25 декември 2007
Мислења
11.618
Поени од реакции
10.875
Еден гол, еден ебан гол, ништо повеќе. Тотнем не се ништо посебно, ама ако им се укаже 1 шанса ќе ни го збрцаат и после нашиве може да се сликаат.
Автоматски споено мислење:

Фала курцу.
 

faraon

БОГ
Член од
31 јануари 2007
Мислења
18.391
Поени од реакции
21.943
Реално полувремево е топ, тотална доминација, шанси се направија доста е сеа јбг со реализација у минус сме влезени
Ама еј ако не да го продадевме Рашфорд? хехехе да не остане досеткава у заборав
Милион пати сум кажал и пак ке кажам додека чекаме играчи ко Марсијал и Рашфорд ние ништо не правиме е така топло ладно цело време
Реално под Тен Хаг играме супер едино што замерувам што останавме во нападот со пензионерот, вечити повредениот и глупиот , немаме саглам шпиц инаку играта е топ..
 

Kajgana Shop

На врв Bottom