Фан Клуб: Манчестер Јунајтед

Статус
Затворена за нови мислења.
Член од
5 август 2008
Мислења
6.007
Поени од реакции
5.324
Денес очекувам лесно победа со разлика од 2 до 3 гола и без примен гол!!
 
S

StereoLove

Гостин
Убаво се секавам на дебито на Грант,леeeeј човек, фацата му беше како на касап кој едвај чекаше да ги исколи сите:pos::pos::pos:шала настрана, беше првиот тренер на Челзи кој успеа да го доведе до финалето а и да биде во чекор со Јунајтед во освојувањето на титулата до крај.
Како што кажа некој погоре ке го снајде истото како и првиот пат ако не и полошо:smir:
Со нетрпение го чекам натпреварот.Се надевам на лесна победа.Мислам дека е време полека да се поправаме и во гол разликата,Челзи во тој смисол ни бегаат а на крај доколку успееме да се израмниме во поените за титулата да одлучува бројот на постигнати голови.Се надевам дека нема да дојде до тоа и дека кога тогаш ке ги надминеме и ке се вратиме онаму кај што треба,на врвот:)
 

Rooney's Temper

in front of Old Trafford
Член од
14 јуни 2009
Мислења
2.888
Поени од реакции
2.653
PIG

neville
brown
vidic
evra

fletcher
scholes
carrick

valencia
rooney
giggs

Замени: Foster, Owen, Anderson, Berbatov, Park, Nani, De Laet

Официјалниот состав за со Портсмут
 

Ilumious

Патник, педер, поет, администратор, масон
Член од
29 јануари 2007
Мислења
84.962
Поени од реакции
195.493
Рене Муленстен :pos2::pos2::pos2::pos2:

Овој Игорче ме умира од смеење
 

GavolRulz

hippopotomonstrosesquipedaliophobia
Член од
23 март 2008
Мислења
12.613
Поени од реакции
11.157
Ќе не казнат овие ако не се уозбилиме малку.
У пм, не играме Карлинг Куп.

:run:
 

GavolRulz

hippopotomonstrosesquipedaliophobia
Член од
23 март 2008
Мислења
12.613
Поени од реакции
11.157
What the fuck just happened?
Не разбирам од каде тој пенал.. кој направи фаул?
 

Rooney's Temper

in front of Old Trafford
Член од
14 јуни 2009
Мислења
2.888
Поени од реакции
2.653
Катастрофално полувреме од нас. Портсмут не растурија од сите аспекти, додавања, нафрлувања, тактика. Имаме среќа што не примивме и втор. Немаше пенал за Портсмут ама сигурно заслужија да дадат гол. Мора да се прават замени во второ. Керик надвор, Невил Надвор. Андерсон и Рафаел на нивно место. Одбраната ни е катастрофа, не знам што да кажам друго. Одамна не сум гледал полошо полувреме од нас. Вака во второ и шансите за титулата ќе се сведат на теорија.
 
Член од
8 февруари 2009
Мислења
3.833
Поени од реакции
1.325
Судијата треба да оди да суди во општинска лига....(помошниот). ! !! ! !:tapp::tapp::tapp::tapp::tapp:
 
Член од
6 април 2009
Мислења
6.146
Поени од реакции
2.985
Катастрофална игра.:tapp:

Треба да бидеме среќни што не губиме. Второ полувреме мора уште еден напаѓач, Андерсон или Нани да влезе некој во средина, затоа што средината само Валенсија и Сколс се држат некако. Другите тапа.:jaj:
 

Бавча

идол на младите
Член од
25 декември 2007
Мислења
11.656
Поени од реакции
10.966
Ново праило во премиер...чим фаулираш голман, ти даваат пенал..уште малце и во серија а ќе почне :wink:

И после сме плачеле од судии, па не е ова плачење ова е неправда лебати...Не ми е јасно како не увезоа до сега италијански судии, а не овие копачиве што по туторијали учат како да судат...немогуче...btw Берба мора да влезе, тапа сме со еден напаѓач.

Glory Glory
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom