Фан Клуб: Манчестер Јунајтед

Статус
Затворена за нови мислења.

__MaNu__

МАНЧЕСТЕР ЈУНАЈТЕД
Член од
30 ноември 2008
Мислења
520
Поени од реакции
3
Конечно лесна ждрепка и за нас :tv:

Ххахаха се сложувам со тебе во тоа,веке сме во полуфинале,и ова мора да се искористи за одмазда против Порто пред неколку години,Челзи немаа срека,се со Лузерпул се погодуваат.
 

SIRKO

Believe in Manchester United FC
Член од
8 јануари 2008
Мислења
287
Поени од реакции
18
Манчестер - Порто полесна здрепка никојпат..
Одиме во финалееееее.
Позззззз
 

NanI

\Man_Utd/
Член од
14 јуни 2008
Мислења
540
Поени од реакции
2
Браво финале, подобро здравје
 

INVINCIBLE

MUFC
Член од
9 декември 2007
Мислења
3.458
Поени од реакции
423
Добра ждрепка, можеби лошо е шо и во четврт и во полу финале првиот натпревар се игра кај нас, ама нема врска тоа, ќе си ја завршиме работата уште во првиот натпревар.
 
Член од
16 ноември 2007
Мислења
3.639
Поени од реакции
3.261
Не мораше да ве мачат да играте 1/4 и полу-финале. Одма во финале нека ве пишеа.
 

INVINCIBLE

MUFC
Член од
9 декември 2007
Мислења
3.458
Поени од реакции
423
Не мораше да ве мачат да играте 1/4 и полу-финале. Одма во финале нека ве пишеа.
Да бе, а ние пациентите шо ќе правевме :)

Иначе сакам полуфинале со Арсенал и финале со Баерн Минхен. Ако се прашувам јас :)
 

SIRKO

Believe in Manchester United FC
Член од
8 јануари 2008
Мислења
287
Поени од реакции
18
Во финале го сакам Лузерпул да ги смачкаме
 

Mlad_man

Sine Qua Non
Член од
20 април 2007
Мислења
3.475
Поени од реакции
207
Леле сеа доаѓам од школо. Ова порто ни се падна или ваши желби се. Ај нека ми потврди некој.
 

Гробар Мкд

Не дамо Титулу !!!
Член од
19 ноември 2008
Мислења
5.335
Поени од реакции
1.442
Леле сеа доаѓам од школо. Ова порто ни се падна или ваши желби се. Ај нека ми потврди некој.

Со Порто во 1/4 финале,а со победникот од Арсенал/Виљареал во 1/2 финале..подобро здравјеее :vozbud::vozbud::vozbud:

П.С Со кој се паднаа Интер,Милан,Јувентус и Рома во 1/4 финале :pos::pos::pos:
 
Член од
22 јануари 2009
Мислења
382
Поени од реакции
25
Супер Финалето не ни бега,а уште помалку Полуфиналето Порто е можеби добра екипа но многу послаба од Манчестер.
 
N

navivacka

Гостин
Во финале го сакам Лузерпул да ги смачкаме

Кога тогаш мора да се одмаздиме за поразот,и јас сакам да се паднеме со Лузерпул во финале па поразот тогаш повеке ке ги боли а вака во четврт финалето да се падневме сеедно ке беше...

Mlad man не беа наши желби,ждрепката не сакаше овој пат,ако се секаваш наша желба беше Лузерпул.
 

ManUtdChampions

Lleyton Hewitt
Член од
5 февруари 2009
Мислења
32.536
Поени од реакции
43.001
Леле сеа доаѓам од школо. Ова порто ни се падна или ваши желби се. Ај нека ми потврди некој.
Порто е бе...Во полу-финале со победникот од Виљареал/Арсенал..Само лошо е што и двете ги играме дома

Oвој пат мислам дека тешко да не даваат пренос..Може само заради тоа што сме шампиони,иначе најнеинтересен меч е нашиот..Сепак да не потценуваме!
 
N

navivacka

Гостин
Порто е бе...Во полу-финале со победникот од Виљареал/Арсенал..Само лошо е што и двете ги играме дома

Абе не се пукај,уште првиот натпревар ке им начукаме головите...јас верувам во момците од ОТ.
 

GavolRulz

hippopotomonstrosesquipedaliophobia
Член од
23 март 2008
Мислења
12.620
Поени од реакции
11.165
Во финале го сакам Лузерпул да ги смачкаме
Супер Финалето не ни бега,а уште помалку Полуфиналето Порто е можеби добра екипа но многу послаба од Манчестер.
Порто е бе...Во полу-финале со победникот од Виљареал/Арсенал..Само лошо е што и двете ги играме дома

Oвој пат мислам дека тешко да не даваат пренос..Може само заради тоа што сме шампиони,иначе најнеинтересен меч е нашиот..Сепак да не потценуваме!


Кај летнавте бе? Вака летавме и пред да играме со Ливерпул, па знаеме што се случи.
Чекајте прво да поминеме 1/4 финале.
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom