SIRKO
Поени од реакции
18

Профил пораки Последна активност Теми и мислења За мене

 • СРЕЌНА НОВА 2010 ГОДИНА, ЗДРАВЈЕ, УСПЕХ И ПРОСПЕРИТЕТ И УШТЕ МНОГУ ТИТУЛИ ЗА НАШИОТ ОМИЛЕН ФУДБАЛСКИ ТИМ ВО СЛЕДНИТЕ 365 ДЕНА ВИ ПОСАКУВААТ ОД ФАН КЛУБОТ НА МАНЧЕСТЕР ЈУНАЈТЕД!

  GLORY GLORY MAN UNITED!
  Еј тука си???Јас и ти треба прво коло да играме...Пиши ми на профил...Еве мое МСН bor4e_m.u@hotmail.com
  Среќна Нова 2009 година, да ни е успешна како и претходната, да се редат трофеи како и денови во новата и да продолжиме да си го сакаме и подржуваме најдобриот клуб како и до сега.

  GLORY GLORY MAN UNITED

  Chombe_United( Manchester United president :) )
 • Вчитување…
 • Вчитување…
 • Вчитување…
На врв Bottom