Фан Клуб: Ливерпул

Статус
Затворена за нови мислења.

Gojak YNWA

Ракот на Хелси
Член од
12 јануари 2009
Мислења
1.946
Поени од реакции
866
Две девојчиња биле во Ајриш баш за утакмицава, кажаа дека сте грмеле. Браво секоја чест. Ќе гледам да дојдам следната да ја изгледаме.
 
Член од
13 декември 2007
Мислења
2.409
Поени од реакции
428
Се испоубивте од фалење море, наредната идам и јас и после неа и после таа.

Ќе идев за оваа обавезно ама бев на викенд дома :)

--- надополнето ---

Иначе .. доброволци со основно познавање на wordpress за помош?

--- надополнето ---

И форумот е оспособен.

Што би рекле Алириза и компанија: Ајде да видиме.
 

kjara

Самовилата
Член од
1 март 2007
Мислења
666
Поени од реакции
1.424
Dechki, so srekja forumot.
Imam edno prashanje do vas. Dali mozhe i jas da vi se pridruzham na forumot? Poshto ovdeka samo ovaa tema ja pratam, drugite ich ne me zanimaat. Mirna ke bidam. Vetuvam! :)
Mnogu mi e milo shto Liverpool gi ima najdobrite, najiskrenite i najvernite navivachi! :***
 

Johnny B

Misogynist, racist, anti woke
Член од
15 февруари 2010
Мислења
11.357
Поени од реакции
10.760
Dechki, so srekja forumot.
Imam edno prashanje do vas. Dali mozhe i jas da vi se pridruzham na forumot? Poshto ovdeka samo ovaa tema ja pratam, drugite ich ne me zanimaat. Mirna ke bidam. Vetuvam! :)
Mnogu mi e milo shto Liverpool gi ima najdobrite, najiskrenite i najvernite navivachi! :***
Секако дека може :smir: Инаку и јас само за фудбал се интересирам овде така да не си сама! Ама и ти се исполни желбата со оние работи што ги бараше пред утакмица !

--- надополнето ---

Се испоубивте од фалење море, наредната идам и јас и после неа и после таа.

Ќе идев за оваа обавезно ама бев на викенд дома :)

--- надополнето ---

Иначе .. доброволци со основно познавање на wordpress за помош?

--- надополнето ---

И форумот е оспособен.

Што би рекле Алириза и компанија: Ајде да видиме.
Јас од тоа поима немам. А за форумов со среќа нека е. Сега верувам јас се чекам за официјално да го отворам нели ?

--- надополнето ---

Абе розо морам еднаш да дојдам и јас на утакмица ама единствен услов е со Јунајтедовци да гледаме ( да има колење малку ) и секако ВИП ложа за мене :smir: Бтв Шенкли веќе не работи ?

--- надополнето ---

Две девојчиња биле во Ајриш баш за утакмицава, кажаа дека сте грмеле. Браво секоја чест. Ќе гледам да дојдам следната да ја изгледаме.
Ауууу а кои тоа??

--- надополнето ---

Честито дечки за победава денеска!
Одлично се спротивставивте, можеби и да , за едниот пенал може да се каже дека имаше со оглед дека беше игра со рака но топката одеше во спротивен правец...односно надвор од шеснаесетникот така да ништо не ќе се случеше и да не ја удреше топката вашиот играч со рака...
така да... само честитки ;)
И сеуште не сваќам како Макси ја погоди пречката :]
Ќе сфатиш .......еден ден!!!:smir:
 

Gojak YNWA

Ракот на Хелси
Член од
12 јануари 2009
Мислења
1.946
Поени од реакции
866
Лошо шефе нема да ти се бендисуваат... Ама праев со нив муабет пошо и они се погодиле таму у тој момент и кажуваа дека било како на Коп таму :)
 

Johnny B

Misogynist, racist, anti woke
Член од
15 февруари 2010
Мислења
11.357
Поени од реакции
10.760
И оти не ми е понудено администраторско место на форумот ?? Ќе ве избришам со се него :smir: Се заебавам бе......наскоро ќе го прошириме. Инаку веќе и на фб ве има :)
 

stormspeaker

Бекрија
Член од
4 октомври 2008
Мислења
1.858
Поени од реакции
1.343
Havoc, ми се свиѓа ептен странава само ако може еден предлог да ти дадам, тоа кај што пишува горе Macedonian reds на врвот на страната ако можеш да го напраиш да биде напишано со Albertus MT Regular фонт, пошо мислам дека тоа е фонтот од логото на Ливерпул. Ако не може батали :)
 
Член од
14 јануари 2011
Мислења
262
Поени од реакции
97
Лошо шефе нема да ти се бендисуваат... Ама праев со нив муабет пошо и они се погодиле таму у тој момент и кажуваа дека било како на Коп таму :)
Не ми ги вреѓај Сандрето и Маринчето бе ! :pos2:
 

Gojak YNWA

Ракот на Хелси
Член од
12 јануари 2009
Мислења
1.946
Поени од реакции
866
Не ми ги вреѓај Сандрето и Маринчето бе ! :pos2:
Ај бе без имиња ало. И знаеш и ти дека се лом

--- надополнето ---

Peja дали тебе ти пишале на MacedonianReds дека личиш на Макси:pos2::pos2::pos2: Иначе тетоважата ти е ВРВ. Ќе ставам таква на грб со You will never walk alone над амблемчето
 
Член од
13 декември 2007
Мислења
2.409
Поени од реакции
428
Dechki, so srekja forumot.
Imam edno prashanje do vas. Dali mozhe i jas da vi se pridruzham na forumot? Poshto ovdeka samo ovaa tema ja pratam, drugite ich ne me zanimaat. Mirna ke bidam. Vetuvam! :)
Mnogu mi e milo shto Liverpool gi ima najdobrite, najiskrenite i najvernite navivachi! :***
Нема потреба од барање дозвола. Што повеќе симпатизери ни се придружат на форумот уште подобро. Регистрирај се обавезно :)

--- надополнето ---

Havoc, ми се свиѓа ептен странава само ако може еден предлог да ти дадам, тоа кај што пишува горе Macedonian reds на врвот на страната ако можеш да го напраиш да биде напишано со Albertus MT Regular фонт, пошо мислам дека тоа е фонтот од логото на Ливерпул. Ако не може батали :)
wordpress-от е малку гаден со фонтови. учам секој ден нешто ново, ќе дојде и тоа на ред. :)
 
Член од
13 декември 2007
Мислења
2.409
Поени од реакции
428

Johnny B

Misogynist, racist, anti woke
Член од
15 февруари 2010
Мислења
11.357
Поени од реакции
10.760
Абе ок тоа, ама Давид и Голијат се смртни противници, нашите се заедно. Затоа е чудното.
Е па реков овој пат заедно а не против :smir: Затоа и посочив!

Легендата за Давид и Голијат бре деца. Само во случајов не еден против друг туку заедно. Под тоа Давид алудирам на Суарез како физички послаб во однос на Керол но ако добро се сеќавам Давид на крај ја доби битката ( и Суарез е опасен нели и технички поткован )а под Голијат алудирам на Керол...на неговата физичка сила и предиспозиции!!
Јбг малку митологија ама омилена ми е :smir:

Нема врска. Туку Кајт е нов на Твитер така да за вас твитерџиите ова ќе да е добра вест. И дефинитивно ќе мора да си направам профил :smir:
 
Член од
13 декември 2007
Мислења
2.409
Поени од реакции
428
И веќе има 11000 луѓе што го следат

--- надополнето ---

Хаха, со Кени и управата нема трте мрте. Прво Џерард демек се повредил, сега и Кели бил изоставен од тимот под 21 година заради повреда.

Чудно како Глен Џонсон го пуштија.
 
Член од
22 јули 2010
Мислења
32.528
Поени од реакции
81.968
Ај бе без имиња ало. И знаеш и ти дека се лом

--- надополнето ---

Peja дали тебе ти пишале на MacedonianReds дека личиш на Макси:pos2::pos2::pos2: Иначе тетоважата ти е ВРВ. Ќе ставам таква на грб со You will never walk alone над амблемчето
да бе брат, јас личам на макси....дај не ме јебете....хахахаха.....како и да е фала за тетоважата...и ставај побрзо ти!!!! :)))

--- надополнето ---

и розо моја.....не ВИП место.....има во председателски апартман да те сместам....само ти запали за скопје!!! хахаха

--- надополнето ---

и нека ни е честито форумот......браво за Havocreaver кој го оспособи.....како и да е...јас сум мног слаб форумџија и ќе ми треба време додека се снајдам али како и да е ќе се трудам што побрзо да го совладам ова (знам дека е срамота ама тоа е) :)
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom