Фан Клуб: Ливерпул

Статус
Затворена за нови мислења.
Член од
22 јули 2010
Мислења
32.528
Поени од реакции
81.968
Абе људи има ли тука интерес да си подигнеме еден правилен навивачки портал за Ливерпул на македонски?

Ништо сложено за почеток, може да почнеме од бесплатни домејни. Само ме загрижува тоа што нема многу активни фаци овде.
брат, се размислува за такви работи....ние стално што се собираме констатно собираме информации и за официјален фан клуб....затоа стално викам што повеќе да се собереме...и да се организираме....!!!! ама никој не се јавува од тука...освен минатиот пат што дојдоа the carpenter и уште еден дечко кој ќе ми извини што му го забораив никот!!!!
 
Член од
13 декември 2007
Мислења
2.409
Поени од реакции
428
брат, се размислува за такви работи....ние стално што се собираме констатно собираме информации и за официјален фан клуб....затоа стално викам што повеќе да се собереме...и да се организираме....!!!! ама никој не се јавува од тука...освен минатиот пат што дојдоа the carpenter и уште еден дечко кој ќе ми извини што му го забораив никот!!!!
Јас мислев веб-портал само. Тоа е многу поизводливо отколку формирање официјален фан клуб.
 

stormspeaker

Бекрија
Член од
4 октомври 2008
Мислења
1.858
Поени од реакции
1.343
Абе људи има ли тука интерес да си подигнеме еден правилен навивачки портал за Ливерпул на македонски?

Ништо сложено за почеток, може да почнеме од бесплатни домејни. Само ме загрижува тоа што нема многу активни фаци овде.
Од аспект на поддршка у попунување содржина може да сметате на мене, ама за техничките работи сум антиталенат :)
 
Член од
22 јули 2010
Мислења
32.528
Поени од реакции
81.968
Од аспект на поддршка у попунување содржина може да сметате на мене, ама за техничките работи сум антиталенат :)
епа ајде бе човек, затоа пишав...резервирано е за 15 луѓе во ајриш на кеј...во недела....стално за толку резервираме...дали јас дали некој друг...а најмногу сме 8 души што сме се собрале....ајде повелете...!!! има заебанции, малку пиење...и нервози се разбира, без нив сезонава никако не иде :)

--- надополнето ---

vo pogled na tehnickata rabota se nudam na pomos ! :)
биди сигурен дека ќе бидеш контактиран :)
 
Член од
13 декември 2007
Мислења
2.409
Поени од реакции
428
Нема што толку технички работи. Еднаш да се подигне и после само содржина, и да се ажурира редовно. Најголем дел ќе бидат преведувани вести нормално.
 

legend

legend is back
Член од
25 април 2008
Мислења
1.520
Поени од реакции
225
И ја сум ин на пример де остај шо не пишам тука али 24/7 поминувам на форумот малце ме мрзи да пишам и да ви се мешам у муабетот.:smir:
 

intro

★ ★ ★★ ★
Член од
6 јануари 2011
Мислења
1.358
Поени од реакции
1.041
blogspot.com еве ви еден блог преку кој можете да правите веб за 0 денари(тренирајте се) но може и на .мк да се прави али се плаќа само не ме држете за збор али мислам дека е 750 денари
 
Член од
13 декември 2007
Мислења
2.409
Поени од реакции
428
прибидејќи иам претерано многу слободно време и то тако, ќе пробам јас нешто да стартувам па благовремено чу да вас обавестујем :)
 

Gojak YNWA

Ракот на Хелси
Член од
12 јануари 2009
Мислења
1.946
Поени од реакции
866
прибидејќи иам претерано многу слободно време и то тако, ќе пробам јас нешто да стартувам па благовремено чу да вас обавестујем :)
Се што треба помош кажувај. Од технички, преведувачки, финансиски и незнам каков не начин. Само кажи!
 
Член од
22 јули 2010
Мислења
32.528
Поени од реакции
81.968
Oh boy, oh boy..... :) колку ли брзо се собравме.... :)))) П.С. јас би преведувал ако треба нешто.....за другото сум тапа :)))
 

the_kop

Модератор
Член од
14 јануари 2011
Мислења
10.432
Поени од реакции
13.558
епа ајде бе човек, затоа пишав...резервирано е за 15 луѓе во ајриш на кеј...во недела....стално за толку резервираме...дали јас дали некој друг...а најмногу сме 8 души што сме се собрале....ајде повелете...!!! има заебанции, малку пиење...и нервози се разбира, без нив сезонава никако не иде :)

--- надополнето ---



биди сигурен дека ќе бидеш контактиран :)
Абе дечки колку би сакал да го гледам Ливерпул со вас ама не сум од Скопје....то е . Инаку со задоволство би дошол би било ептен забавно....
 

Johnny B

Misogynist, racist, anti woke
Член од
15 февруари 2010
Мислења
11.357
Поени од реакции
10.760
За "матните" работи сметајте на мене :smir:
А може и да ве снабдувам со материјал. Како и да е за овие два типа на работи јас сум тука! Правникот си е за легалните работи!!!
 
Член од
22 јули 2010
Мислења
32.528
Поени од реакции
81.968
Абе дечки колку би сакал да го гледам Ливерпул со вас ама не сум од Скопје....то е . Инаку со задоволство би дошол би било ептен забавно....
штета.....верувај и нас ни е криво што неможете и од другите градови да дојдете.....!!!! :///
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom