Фан Клуб: Ливерпул

Статус
Затворена за нови мислења.

Gojak YNWA

Ракот на Хелси
Член од
12 јануари 2009
Мислења
1.946
Поени од реакции
866
Не му беше лоша таа измена. Маскерано играше десен бек а Лукас среден ред. Мораше да го вади Лукас да влезе Маскерано таму а Џонсон десен бек. Ама Торес не е ич во форма мора помош во напад. Ништо утакмицава тапа и Кајт лош и Бенајун и Макси, Џерард незнам дали игра
 

Boom Shaka Lakka

Silence!! .. I kill you!
Член од
29 август 2008
Мислења
10.914
Поени од реакции
8.788
да да сега видов, тоа е ОК, но Торес сега што промаши:kesa:
 

Johnny B

Misogynist, racist, anti woke
Член од
15 февруари 2010
Мислења
11.539
Поени од реакции
11.398
so ne po4eka ne znam benitez...vo 93 da go stavese babel
 

Gojak YNWA

Ракот на Хелси
Член од
12 јануари 2009
Мислења
1.946
Поени од реакции
866
Утре изјавите на Бенитез сигурно ќе бидат некои во стилот дека теренот бил премногу лош за да се игра или па извлекува позитивни работи од вчерашниот натпревар. Ете му го цел состав на располагање што сака повеќе... Играчиве се исфрустрирани максимално воопшто не им е до играње.
 
Член од
13 декември 2007
Мислења
2.409
Поени од реакции
428
Ајде ајде весело, сега влеговме во трка за 8мо место!
 

Kopites

You'll Never Walk Alone
Член од
25 август 2008
Мислења
760
Поени од реакции
10
Тоа е што е, толку ни е силата сезонава, не знам што друго да коментирам. Ајде поздрав скаузери.:salut:
 

legend

legend is back
Член од
25 април 2008
Мислења
1.526
Поени од реакции
231
Каде е сега тој нашиот капитен Џерард нема ни Џ од Џерард,Торес на моменти како и Бенајун и Макси,Ликас стандардно Карагер и тој :tapp: едноставно ќе нема место во 4 за нас.:kesa:
 

Johnny B

Misogynist, racist, anti woke
Член од
15 февруари 2010
Мислења
11.539
Поени од реакции
11.398
ajde neka ni e so sreka....bye bye 4to mesto...sega samo da ostanat igracite...pa eventualno so novi sopstvenici....
 

Ливерпул

Red Scouser
Член од
18 февруари 2010
Мислења
967
Поени од реакции
833
Немаше никаква желба за игра, мизериии, играта тапа никаква креативност, влегувањето на Aquilani и Babel смени нешто ама касно беше веќе. Carra и Gerrard ме разочараа тотално. Освен стативата на Torres у првото полувреме и шансата во второто полувреме друго нешто поконкретно немеше.
 

Johnny B

Misogynist, racist, anti woke
Член од
15 февруари 2010
Мислења
11.539
Поени од реакции
11.398
Немаше никаква желба за игра, мизериии, играта тапа никаква креативност, влегувањето на Aquilani и Babel смени нешто ама касно беше веќе. Carra и Gerrard ме разочараа тотално. Освен стативата на Torres у првото полувреме и шансата во второто полувреме друго нешто поконкретно немеше.
pa aquilani i babel bea najdobri ...podobri od cel tim zaedno 90 minuti..a igra samo 10-20 min
 
Член од
29 ноември 2008
Мислења
5.970
Поени од реакции
3.574
Тоа е тоа .. Немате тим, нема живост во играта, Џерард и Торес не се на ниво, тренерот прај потези за на мочање ..
 
Член од
2 март 2008
Мислења
3.803
Поени од реакции
66
Најдобро да си завршиме 8 ми.Да не одиме на никаква европска сцена и одгодина да се игра само во првенството.Ем нема прилики за повреди ем одморени играчи ем подобар успех.Ако не бидеме 4 ти тогаш зошто ни е европа лигата...
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom