Фан Клуб: Ливерпул

Статус
Затворена за нови мислења.
Член од
2 март 2008
Мислења
3.803
Поени од реакции
66
Одбраната ни е ѕверска...Кој го тера да игра со грков ја незнам
 

Gojak YNWA

Ракот на Хелси
Член од
12 јануари 2009
Мислења
1.946
Поени од реакции
866
Добри игра...како и целата сезона. Среќа што играме со Виган
 
Член од
22 јуни 2007
Мислења
1.296
Поени од реакции
26
wow , pozrtvuvanost i zelba za pobeda NIKAKVA .... Realno , Wigan go zasluzija vodstvoto
 

Gojak YNWA

Ракот на Хелси
Член од
12 јануари 2009
Мислења
1.946
Поени од реакции
866
ako ne pobedime....Bye Bye 4to mesto
Види и да победиме ќе биде на среќа. Ако не почнеме да тепаме поубедливо тешко 4то место. Не ми се верува дека Џерард може да е толку мизерен...па добро бе кои се тие пасови и шутеви бе:kesa: аквилани за ова ли го земавме да му ја грее клупата на лукас до 90 мин... срамота срамота не ни заслужуваме да бидеме 4то место.
 

Johnny B

Misogynist, racist, anti woke
Член од
15 февруари 2010
Мислења
11.354
Поени од реакции
10.744
Види и да победиме ќе биде на среќа. Ако не почнеме да тепаме поубедливо тешко 4то место. Не ми се верува дека Џерард може да е толку мизерен...па добро бе кои се тие пасови и шутеви бе:kesa: аквилани за ова ли го земавме да му ја грее клупата на лукас до 90 мин... срамота срамота не ни заслужуваме да бидеме 4то место.
abe kako bilo samo da se pobedi...a so vikas deka ne ni zasluzuvame da sme 4to mesto-ne zasluzuvame...so vakov menager i so vakvi sopstvenici....samo arapite ili indijcite da dojdat i da vospostavat red... inaku crno ni se pisi...i ne e lukas kriv....majka mu e kriva so go rodila... a benitez so go stava da igra...ne vikam deka e los..ama nema kreativnost...nas ni treba nekoj kreativen-aquilani...ama ajde kazi mu na cicko benitez
 

Kopites

You'll Never Walk Alone
Член од
25 август 2008
Мислења
760
Поени од реакции
10
Тек сеа можев да седнам на компјутер и еве сеа ја пуштив, зарем толку очајно сме играле?? Имавме ли воопшто некоја шанса??:nerv:
 
Член од
2 март 2008
Мислења
3.803
Поени од реакции
66
Не сакам да испадне дека после скеој пораз го критикуваме Бенитез.Нема храброст за втор шпиц.Да го пуште Бабел да оде на крило Кујт во напад или Бабле директно во напад.Нема идеи нема ништо во неговата глава.Цел тим се исповреди овој Лукас никако да се повреде...
 

Johnny B

Misogynist, racist, anti woke
Член од
15 февруари 2010
Мислења
11.354
Поени од реакции
10.744
Не сакам да испадне дека после скеој пораз го критикуваме Бенитез.Нема храброст за втор шпиц.Да го пуште Бабел да оде на крило Кујт во напад или Бабле директно во напад.Нема идеи нема ништо во неговата глава.Цел тим се исповреди овој Лукас никако да се повреде...
e ajde de....dokazi mu...babel na klupa....aquilani na klupa....leiva vo igra...sreka go izvadi ama gledam gajle nemase...pozdrav od porano izgledase

Тек сеа можев да седнам на компјутер и еве сеа ја пуштив, зарем толку очајно сме играле?? Имавме ли воопшто некоја шанса??:nerv:
imavme 2-3...edna stativa na torres; i gerrard edna dobra sansa....gore-dolu toa bea sansite...i slaba igra
 

Boom Shaka Lakka

Silence!! .. I kill you!
Член од
29 август 2008
Мислења
10.863
Поени од реакции
8.703
како фанови на Ливерпул објаснете ми ја измената што ја направи Бенитез, по која логика Џонсон на местото на Лукас??? Џерард сам ќе ја држи средината...
 

Johnny B

Misogynist, racist, anti woke
Член од
15 февруари 2010
Мислења
11.354
Поени од реакции
10.744
како фанови на Ливерпул објаснете ми ја измената што ја направи Бенитез, по која логика Џонсон на местото на Лукас??? Џерард сам ќе ја држи средината...
pa mascherano igrase desen bek...sega jonson otide na negovo mesto a mascherano na mestoto na lukas vo sredina...zadovolen/a ???
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom