Бокица
Последна активност:
18 јули 2019 во 12:54
Член од:
29 ноември 2008
Мислења:
5.963
Допаѓања:
3.567
Поени од трофеи:
205
Пол:
Машко
Роденден:
јули 2

Сподели преку:

Бокица

Машко

HALA MADRID !! 22 април 2012

Последна активност:
18 јули 2019 во 12:54
  1. Клипче
   Клипче
   Освен Вил Хил ја има некаде на др место играва?
  2. Мартин`
   Мартин`
   Во некоја кладилница ја има Наесби ? гледам во моцарт ја нема :)
   1. Погледнете ги претходните коментари...
   2. Мартин`
    Мартин`
    Немаме betcity кај нас ..
    2 јуни 2012
   3. Мартин`
    Мартин`
    Имаш пиво од мене на некоја собиранка здравје за оваа X2.. кога има пак некоја таква кажувај :)
    8 октомври 2012
   4. Бокица
    Бокица
    Нема проблем брат :D Кажувај и ти ако има некоја, сеа како сум во форма завлезен ме коча со овие репрезентацииве не ги одбирам многу, да си продолжеа клубојве супер ке беше :)
    9 октомври 2012
  3. Бокица
  4. Фил Ајви
   Фил Ајви
   не се отвараат веќе нови теми после 1000ка
   1. Бокица
    Бокица
    aa ne sum znael :)
    22 декември 2011
  5. Фил Ајви
   Фил Ајви
   зошто мислиш дека Барса ќе киксне? типот ти е навивачки? зошто гледам со цел прв состав се, им се вратија Пике и Пујол мислам големо изненадување ќе биде кикс и покрај тоа што е тешко гостување
   1. Бокица
    Бокица
    Не се лесни гостувањата кај билбао. Секогаш имаат екстра мотив кога играат против големиве тимој, а годинава мислам дека можат до нерешено. Нешто навивачки, нешто по традиција оти Барса не зема многу лесно бодој на гости кај билбао .. че ја пробам јас.

    Дај нешто сигурно за денес имаш ? Вчера Лечиа ме изгоре за мн....
    6 ноември 2011
   2. Фил Ајви
    Фил Ајви
    чекам за 20000 удинезе 1x и Барса 2, така играм исто како вамос реал а од поголеми квоти Чезена и Еспањол ми стојат како добри единици
    6 ноември 2011
   3. Бокица
    Бокица
    Eпа нека тепа тогаш Барса да не ти кобам јас :)

    И јас играв така ама малер ме затепа последно време.. лошо е
    6 ноември 2011
  6. Мартин`
   Мартин`
   DT1 што ти значи?
   1. Бокица
    Бокица
    Дава гол и прво и второ
    2 ноември 2011
  7. НеоН
   НеоН
   Ти реков Бокица за Челци..јас ја фанав неа Х ама овие Марсеј ме кикснаа..за вечер играм

   Лацио 2
   Копенхаген 2
   Хановер 2
  8. Божино
   Божино
   Гледаj Modern Family, една класа над сите триве за кој прајме муабет, или The Office, ама нема да ти се бендиса таков хумор, зато ти велам, релативно е, Чарли Шин ми е одвратен мене. Како глумец. :)
  9. Flo. Perez
   Flo. Perez
   Зошто мислис дека е 2ка??? зошто немаат сеуште победа, 0-2-6:)
  10. Lux
   Lux
   Бокица од Прилеп си бе?
  11. НеоН
   НеоН
   Бацка од кој билтен ги гледаш..(која девизија се)..пошо неможам да ги најдам..
  12. SanIker
   SanIker
  13. @Lbaneso
   @Lbaneso
   Не, тоа не е мој сајт :nenene:
  14. НеоН
   НеоН
   Бокица пресликај го ливчето не се гледа..патем шалке х-1 ли ти е играна? не се гледа нишо..
  15. moni <3 real
   moni <3 real
   Еј па пак ја крива...па ти си педер...нигде те нема ни на мсн, ни на ФБ...или ако ме гледаш негде уклучена пиши, не се срами...:)
 • Вчитување...
 • Вчитување...
 • За мене

  Пол:
  Машко
  Роденден:
  јули 2

  Потпис

  [SIGPIC][/SIGPIC]