Фан Клуб: Ливерпул

Статус
Затворена за нови мислења.
Член од
18 март 2009
Мислења
1.120
Поени од реакции
343
Абе брат Лукас и ел жар не можам веќе да ги гледам кај ги најде не ми е јасно.Лукас само шо ни зеде 2 бода со Виган и напрај пенал а ел жар со Мидлзбро на празен гол шо се вика не можеше да ја погоди топката.А Риера не е за фрлање даде и некој гол и добар е ако си заприметил и во одбранбени задачи ама не дава добри центаршути.Ама друга алтернатива која ни е- Бабел тој ко ќе игра ми иди да се обесам.
 

Mike Tyson

Never,never,NEVER GIVE UP!
Член од
20 август 2007
Мислења
2.630
Поени од реакции
156
Абе брат Лукас и ел жар не можам веќе да ги гледам кај ги најде не ми е јасно.Лукас само шо ни зеде 2 бода со Виган и напрај пенал а ел жар со Мидлзбро на празен гол шо се вика не можеше да ја погоди топката.А Риера не е за фрлање даде и некој гол и добар е ако си заприметил и во одбранбени задачи ама не дава добри центаршути.Ама друга алтернатива која ни е- Бабел тој ко ќе игра ми иди да се обесам.
За све се согласувам али за Бабел не!
Како бе друже,Бабел е мајстор може да игра многу подобро ако му се дава повеќе шанса,незнам зашто не го форсира ич а премногу го плати и се гледа дека има квалитет
 
Член од
28 мај 2008
Мислења
318
Поени од реакции
8
Benitez milsam deka go otupe babel....iskreno mozese da se razvie vo zver..... samo mu treba poveke sansa.....babel e brz probiven igrac....spored mene za nego ima mesto vo timot...a ne za riera.....ama valjda benitez znae so pravi....vprocem si bese on sampion so valencija a i so nas odvoi mnogu za kratko.... nekad me nervira so negovite odluki....jas na primer Crouch nikad ne bi go prodal.......Crouch Torres vo napad zaednoooooooooo
 
Член од
16 ноември 2007
Мислења
3.639
Поени од реакции
3.261
Член од
2 март 2008
Мислења
3.803
Поени од реакции
66
ЕЕ толку ли.Стиши еуфоријата од победите и сега пак не нема.Дај кажите нешто па
 

LiverpoolFC

Captain Fantastic!
Член од
10 ноември 2007
Мислења
864
Поени од реакции
15
Еве бе кажуваме... Кајт ни даде 2 гола... матер да му ебам !!!
 

Kopites

You'll Never Walk Alone
Член од
25 август 2008
Мислења
760
Поени од реакции
10
Еве бе кажуваме... Кајт ни даде 2 гола... матер да му ебам !!!
Кај најде баш со нас да даде 2 гола:tapp:,требаше за со Челзи да се чува :)

Него глеам и Чаби дал гол од пенал а Риера у 90 мин. им лупнал гол на Турциве и ја решил утакмицата.Џерард колку што видов на страната на Ливерпул му асистирал на Тери за вториот гол на Англичаните.
 
Член од
16 ноември 2007
Мислења
3.639
Поени од реакции
3.261
Море дај Боже да почни сеа да клава голој :). Ако не, Бенитез нека го стаи Досена во напад сеа против Фулам :) :)
 
Член од
18 март 2009
Мислења
1.120
Поени од реакции
343
А зошто Досена, да не се повреди Торес? Не пишува таква работа по интернетов.
 
Член од
16 ноември 2007
Мислења
3.639
Поени од реакции
3.261
Хехе, не бе.. Влезе во гол-серија Досена, па не е лошо да игра во напад тој:vozbud:
 
Член од
18 март 2009
Мислења
1.120
Поени од реакции
343
Абе Досена ко ќе водиме 3 0 задутре ќе го клај за да ги докрајчи
 

LiverpoolFC

Captain Fantastic!
Член од
10 ноември 2007
Мислења
864
Поени од реакции
15
Ма ако сака Реина нека даде 10 гола, само да тепаме :)
 
Член од
18 март 2009
Мислења
1.120
Поени од реакции
343
Не знам само шо се мачи Џерард стално нови договори, нека си напрај еден до крајот на кариерата. Сега уште Агер да потпиши нов и Торес евентуално да го продолжи. Ако не потпиши Агер многу ќе се разочарам,ем ќе изгубиме многу јак дефанзивец ем ќе треба да трошиме пари за нов.
 
Член од
28 мај 2008
Мислења
318
Поени од реакции
8
Jas sum za Ager da ostane ...dobar e deckoto.... A Tores ne si odi i toj uste dolgo od enfild....ednas dojdes li ...tesko si odis...pogotovo ako go sakas klubot a Tores i e fan na Liverpool ne samo igrac !!!
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom