Фан Клуб: Лацио

Член од
30 јануари 2005
Мислења
7.397
Поени од реакции
1.308
Сигурен сум дека не има повеќе лацијали на форумов него што има романели :tv:
Тоа се вика гарант има поише лацијали отколку момци кои навиваат за педерчето Тоти и другарчињата хомосексуалци. :)

Јас сум симпатизер на Лацио, долго пред Пандев... :helou:
 

jovanovski

Motherfucker Jones
Член од
30 јуни 2008
Мислења
3.789
Поени од реакции
1.294
Тоа се вика гарант има поише лацијали отколку момци кои навиваат за педерчето Тоти и другарчињата хомосексуалци. :)

Јас сум симпатизер на Лацио, долго пред Пандев... :helou:
истото педерче со другарчињата хомосексуалци што ќе ве ...... ај да не се вреѓаме:helou:
поздрав
:)
 

Boom Shaka Lakka

Silence!! .. I kill you!
Член од
29 август 2008
Мислења
10.915
Поени од реакции
8.788
Тоа се вика гарант има поише лацијали отколку момци кои навиваат за педерчето Тоти и другарчињата хомосексуалци. :)

Јас сум симпатизер на Лацио, долго пред Пандев... :helou:
од каде ти тебе тој гарант каде ти пресмета?

две третини од Рим ја сакаат Рома-оваа информација кажуа се....
 
Член од
30 јануари 2005
Мислења
7.397
Поени од реакции
1.308
истото педерче со другарчињата хомосексуалци што ќе ве ...... ај да не се вреѓаме:helou:
поздрав :)
Пфф, пре би дозволил да се сруши светот отколку клик на тој сајт од моја страна. :pos: Ама признај дека е педерче, цел живот само глуми, плаче, и го праи оноа идиотското италијанско со прстите... “ееео“ :nesvest:

Иначе реков он е педерче, не вие шо навијате за Рома. Вие едноставно сте биле заведени, ваљда од Батистута, само он е играч шо вредел а играл за Рома. Многу кратко, ама он е едини, Рома не памти некој играч да бил вреден за почит. Све плачковци.
од каде ти тебе тој гарант каде ти пресмета?

две третини од Рим ја сакаат Рома-оваа информација кажуа се....
Абе Пупунец, читај шо сум напишал, за форумот се збори, не за Рим, ти у Рим да не живееш. Виртуелен навијач, да не живееш карши колосеумот ебате? :tapp:
 

Boom Shaka Lakka

Silence!! .. I kill you!
Член од
29 август 2008
Мислења
10.915
Поени од реакции
8.788
Абе Пупунец, читај шо сум напишал, за форумот се збори, не за Рим, ти у Рим да не живееш. Виртуелен навијач, да не живееш карши колосеумот ебате? :tapp:
па и на форумот сте помалце, јас малце подбцнав дека на форумот нема навивачи на Лацио и ајде се појавиа 2-3-ца од кои еден си ти односно најватрените ако може така да се каже
и уште еднаш да ти кажам, без разлика дали правиме муабет за на форумот, за во Рим, за во Ајаска.... насекаде има повеќе навивачи на Рома, во врска со резултатот можам да кажам дека се е можно, сум имал и радосни моменти но и тажни... ајде поздрав и не се нервирај ќе се читаме во Недела...:smir:
 

bRutal savaGe

ಠ_ಠ
Член од
10 јули 2009
Мислења
4.213
Поени од реакции
88
да педерче е, и Роналдо е педерче на моменти али затоа овие двајца се едни од најдобрите фудбалери ever!
и нормално дека има поише фанови на Рома,и во Италија и во светот и на форумов...

се надевам дека ќе бидете присутни тука после мечот во недела вечер :wink:
П.С. глеам актуелно е кладењето во аватар па еве ако има некој заинтересиран Лацијал да стаиме кладба?:tv:
 

Stef_12

Player hater
Член од
15 јануари 2009
Мислења
1.022
Поени од реакции
637
да педерче е, и Роналдо е педерче на моменти али затоа овие двајца се едни од најдобрите фудбалери ever!
Да да сигурно Тоти е еден од најдобрите фубалери :pos2:!. И се разбира дека во недела , Лацио ќе ги изренда Рома како секогаш :vozbud:!
 
Член од
13 февруари 2007
Мислења
5.128
Поени од реакции
5.904
Да да сигурно Тоти е еден од најдобрите фубалери :pos2:!. И се разбира дека во недела , Лацио ќе ги изренда Рома како секогаш :vozbud:!
Факт е дека Тоти е еден од најдобрите фудбалери во Италија. Да не им беше он, сега во Серија Б ќе играа Рома.
 
Член од
26 август 2009
Мислења
215
Поени од реакции
41
lele znaete sto ne e tolku golem problem vo lazio neigranjeto na Pandev i Ledesma, kolku sto e igranjeto na roki i broki
 

bRutal savaGe

ಠ_ಠ
Член од
10 јули 2009
Мислења
4.213
Поени од реакции
88
абре браќа Римски испаднавте од група :nesvest:
Салзбург 5/5 победи, следно коло ќе им ја шитне на Виљареал :kesa:
 

jovanovski

Motherfucker Jones
Член од
30 јуни 2008
Мислења
3.789
Поени од реакции
1.294
Пфф, пре би дозволил да се сруши светот отколку клик на тој сајт од моја страна. :pos: Ама признај дека е педерче, цел живот само глуми, плаче, и го праи оноа идиотското италијанско со прстите... “ееео“ :nesvest:

Иначе реков он е педерче, не вие шо навијате за Рома. Вие едноставно сте биле заведени, ваљда од Батистута, само он е играч шо вредел а играл за Рома. Многу кратко, ама он е едини, Рома не памти некој играч да бил вреден за почит. Све плачковци.

Абе Пупунец, читај шо сум напишал, за форумот се збори, не за Рим, ти у Рим да не живееш. Виртуелен навијач, да не живееш карши колосеумот ебате? :tapp:
АМА КЛИКНА!!!!!:vozbud::vozbud::vozbud::vozbud:BUSTED!!! :)
ако беше тоти педерче одамна ќе заминеше од рома како серија ваши играчи (а поготово многу ви е тргнато со капитениве:одо заури....)
 
Член од
13 август 2009
Мислења
32
Поени од реакции
18
so be baze ispadnavme od grupa!!! ja gledase li utakmicata??? cist penal ne mu dosudea na lazio:mad::mad::mad::mad: i znaci sledniot napad dadoa ovie gol.ebate 5 sudija i se da im ebam:mad: dzabe gi stavija.za kur ne gi biva da im ebam se:mad::mad: a ubavo ke si tepavme c c c c
 

bRutal savaGe

ಠ_ಠ
Член од
10 јули 2009
Мислења
4.213
Поени од реакции
88
so be baze ispadnavme od grupa!!! ja gledase li utakmicata??? cist penal ne mu dosudea na lazio:mad::mad::mad::mad: i znaci sledniot napad dadoa ovie gol.ebate 5 sudija i se da im ebam:mad: dzabe gi stavija.za kur ne gi biva da im ebam se:mad::mad: a ubavo ke si tepavme c c c c
нажалост не ја гледав претпоставувам дека сте имале добри можности за гол али тоа е тоа... малце необично Салзбург 5/5 можни победи во група да има, тоа е мрдната работа :nesvest:
 
Член од
30 јануари 2008
Мислења
13.903
Поени од реакции
23.297
На тој Зарате ја да сум му тренер би го мавал со шамари сваки ебан тренинг дур не му дојде памет му ебем копилет себично да му ебем.

Колку само акције укочи и заеба, после шутот на Роки топката доаѓа до него и десно можеше да врати, чекаја и Роки и Фоџа копилето шутира со играч и голман пред него.
 
Член од
26 август 2009
Мислења
215
Поени од реакции
41
На тој Зарате ја да сум му тренер би го мавал со шамари сваки ебан тренинг дур не му дојде памет му ебем копилет себично да му ебем.

Колку само акције укочи и заеба, после шутот на Роки топката доаѓа до него и десно можеше да врати, чекаја и Роки и Фоџа копилето шутира со играч и голман пред него.
ti si kopile be zarate e gospod vo lazio a vie go mrazite zasto e podobar od pandev preku kur ste mi vise ako ne si za lazio ne pisuvaj tuka u kurac a ako ne si znael da ne mu presecese debilot roki na zarate topka lazio ke tepase vo salzburg i ako ne bese sudijata slepec ne vide cist penal koga go skicmi zarate onoj ciganot,, a da te prasam za golot na lazio zarate sedna cetvorica na zemja i sutna golmanot ja odbrani i naletna foggia i i se pokloni samo aj u kurac ne pisuvajte vise tuka cccccccccccc
 

Kajgana Shop

На врв Bottom