M
Поени од реакции
41

Профил пораки Последна активност Теми и мислења За мене

 • Еј делко нема проблем сеа сме финансиски стабилни после освојувањето на 2 место во општина Илинден, и ке му ја исполнам желбата на малиот ке му пратам оригинал дрес со потпис
  M
  Ти си левото крило на ФК Мршевци,познатиот ММ10?
  Ако си ти,ТЕ МОЛАМ да ми испратиш еден автограм,ќе ти ја кажам адресата по ПП.
  Нека пишува "До Велка".Тоа е мојот син,твој голем фан,сака да биде како тебе.
  Брааааат, ако имате вишок, жими све би сакал дрес, ама да пишуе ФК Мршевци. И со потпис, али од цела екипа ако можеш да набавиш уште боље. Ќе се сликам со дресот и ја објавуем одма на форумов. :vozbud:
  Не ме заебавај, сериозен си за тоа кај играш? Дај некоја слика у дрес закачи жити Бога... :)
 • Вчитување…
 • Вчитување…
 • Вчитување…
На врв Bottom