Фан Клуб: Интер

Сезона 2023/2024


  • Вкупно гласачи
    58
  • Гласањето е завршено на .
Член од
7 мај 2009
Мислења
710
Поени од реакции
55
иииии 2 нови члена во рок од 24 часа ова браво браво :)
Добродојдовте и ви посакувам се најдобро во првата година од вашето членство. Повторување на сезоната 2009/10 на пример
 
P

PewDiePie

Гостин
Кој двајца нови бе,тој едниот од 2010 регистриран хахахаах
 
Член од
20 јули 2011
Мислења
55
Поени од реакции
5
иииии 2 нови члена во рок од 24 часа ова браво браво :)
Добродојдовте и ви посакувам се најдобро во првата година од вашето членство. Повторување на сезоната 2009/10 на пример
Фала брат!Сите Интераши сакаме повторување на TRIPLETTE сезоната:)
 
Член од
7 мај 2009
Мислења
710
Поени од реакции
55
чим не пишувал ко нов е :) .
иначе до двајцата нови да си знаете дека Сасуке и Марли се најзагреани Интераши на балканот и пошироко ама си го промениа ликот џоа Полат и сега се шпиуни кај комшиите наши ( не кажувајте на никој ова, а по никоја случајност немојте на јавен форум да го пишете ).
Вечер со кого е пријателската па со некој леваци??
 
Член од
30 јануари 2008
Мислења
13.836
Поени од реакции
23.075
Фала брат!Сите Интераши сакаме повторување на TRIPLETTE сезоната:)
И после јазовецот ја виткаше чоколадата во фолија !!

Ете и ја да се јавим, глеам ме сакате многу ! :D
 
Член од
20 јули 2011
Мислења
55
Поени од реакции
5
чим не пишувал ко нов е :) .
иначе до двајцата нови да си знаете дека Сасуке и Марли се најзагреани Интераши на балканот и пошироко ама си го промениа ликот џоа Полат и сега се шпиуни кај комшиите наши ( не кажувајте на никој ова, а по никоја случајност немојте на јавен форум да го пишете ).
Вечер со кого е пријателската па со некој леваци??
Знам,знам:)...сега се регистрирав,иначе го пратам фан клубов Интер некои 2-3 години..така да запознаен сум со случувањата и шпиунажите...ама кутам..:cenzura:
--- надополнето: Jul 20, 2011 12:00 PM ---
И после јазовецот ја виткаше чоколадата во фолија !!

Ете и ја да се јавим, глеам ме сакате многу ! :D
Милан кога освои последен пат TRIPLETTE ??? :D
 

meazza

lo §ono in†eri§†a
Член од
30 јануари 2007
Мислења
7.010
Поени од реакции
1.122
чим не пишувал ко нов е :) .
иначе до двајцата нови да си знаете дека Сасуке и Марли се најзагреани Интераши на балканот и пошироко ама си го промениа ликот џоа Полат и сега се шпиуни кај комшиите наши ( не кажувајте на никој ова, а по никоја случајност немојте на јавен форум да го пишете ).
Вечер со кого е пријателската па со некој леваци??
Според релултати, во 17 часот играме со Кремонесе.
За разлика од аматерите со кои игравме, ова е малку посериозен противник. Го има натпреварот и во кладилници, во Депортиво е 1,15 коефивциент :)
 

WESLEY 10

В А Р Д А Р Е Ц !!!
Член од
6 јануари 2010
Мислења
1.925
Поени од реакции
332
Знам,знам:)...сега се регистрирав,иначе го пратам фан клубов Интер некои 2-3 години..така да запознаен сум со случувањата и шпиунажите...ама кутам..:cenzura:
--- надополнето: Jul 20, 2011 12:00 PM ---

Милан кога освои последен пат TRIPLETTE ??? :D
Е брее,уште не си се запознал со сите почна да се караш,ми изгледаш како Кире 2 ;)(Добродојде иначе) па да,и во кладилници ја има,во Депортиво,ама немаше мислам кофц за 7+ ке ја опнев одма.
 

meazza

lo §ono in†eri§†a
Член од
30 јануари 2007
Мислења
7.010
Поени од реакции
1.122
Има коефициент како нема... Во депортиво е 10 за 7+
 

WESLEY 10

В А Р Д А Р Е Ц !!!
Член од
6 јануари 2010
Мислења
1.925
Поени од реакции
332
Па ми кажаа немало,ке си биде најубаво да идам да си проверам,уфф 10 на 1000 добро ке е :)
 
Член од
20 јули 2011
Мислења
55
Поени од реакции
5
Е брее,уште не си се запознал со сите почна да се караш,ми изгледаш како Кире 2 ;)(Добродојде иначе) па да,и во кладилници ја има,во Депортиво,ама немаше мислам кофц за 7+ ке ја опнев одма.
еј не.....нејкев така да изгледа...знам дека Марли е еден од ретките со знае асален муабет да напраи..(ти реков одамна пратам форум) ..повеке на шала е кажано;)
 

Kajgana Shop

На врв Bottom