Фан Клуб: Интер

Сезона 2023/2024


  • Вкупно гласачи
    58
  • Гласањето е завршено на .
Член од
23 август 2010
Мислења
37.224
Поени од реакции
102.990
Хакан бар 2 недели аут, ќе гледаат да го опорават за реваншот со Бенфика.
 
Член од
16 април 2014
Мислења
6.832
Поени од реакции
10.472
Ме потсетува ситуацијава на старите добри ФМ 2007 денови. Кога имаше некои багови и некаде почеток Септември ти се повредуваат 10 души и уште 5 ти одат на интернационални натпревари и треба да составуваш тим на ЧКЉ.
 

Nik20

Неверификуван член од немаштија
Член од
13 јули 2009
Мислења
5.142
Поени од реакции
5.460
Сабота од 18.00
Интер-Фиорентина
Вторник од 21.00
Јувентус-Интер
 

Nik20

Неверификуван член од немаштија
Член од
13 јули 2009
Мислења
5.142
Поени од реакции
5.460
Кореа стартер OMG
 
Член од
6 ноември 2014
Мислења
3.406
Поени од реакции
7.456
Не знам што треба да се деси овие дебили да шутнат у гол.
 

|И.И|

говно интерашко
Член од
24 јуни 2008
Мислења
5.539
Поени од реакции
6.602
Незнам кој е по неспособен да даде гол , дали интер или фиорентина.

Дај нека заврши сезонава не се гледа ова веке 2 години по ред.
 

|И.И|

говно интерашко
Член од
24 јуни 2008
Мислења
5.539
Поени од реакции
6.602
НЕ у челзи ,,, у андерлехт да го вратат.
 
Член од
6 ноември 2014
Мислења
3.406
Поени од реакции
7.456
Нека го избркаат копилето, и со него пола првотимци што ги форсира. Дамфриз, најголема превара од играч.
 
Член од
11 октомври 2010
Мислења
6.336
Поени од реакции
20.344
:facepalm:

Инзаги според мене 90% не е повеќе тренер на Интер од наредна сезона освен ако не напраи некое чудо во ЛШ, а за тоа шансите се помалку од 1% со ваква игра. Ама, ако побараат нов заем за ботов, нека се утепаат. Како малце да ја заебаа работава што го вратија и со тоа ги изгубија Шкриниар и Дибала. Јас гарантирам Бојан Миовски ќе имаше подобра сезона од ова што го игра Лукаку оваа.
 

Marquess

Ербап
Член од
20 јули 2009
Мислења
5.860
Поени од реакции
11.763
Уште се нервирате бе? :D

Sent from my SM-G975U using Tapatalk
 
Член од
16 април 2014
Мислења
6.832
Поени од реакции
10.472
Тежок срам сме. Арно што ја преспав утакмицава. 2 гола да дадеме е светско чудо. Како тим што се на долниот дел од табелата во аргентинска лига изгледаме. Или 0-0 или 1-0 0-1.
 

Tegla

Interista
Член од
20 февруари 2012
Мислења
5.045
Поени од реакции
8.850
Од еднодимензионален пристап со константно нафрлања и спора транзиција не може повеќе да се очекува.

Подебилен тренер не сме имале. Цела екипа се без желба да се борат, со нула самодоверба и нормално играат како просеци. Никој од играчите не знае што улога има, каде да се постави и што да прави.

Мора да се исшутира тренерот ако ништо друго да се смени атмосферата што владее во клубот. Кој сака нека го води клубот до лето, па после нека се бара некој асален тренер и нека се прави ремонт на екипата.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom