Фан Клуб: Интер

Сезона 2023/2024


  • Вкупно гласачи
    58
  • Гласањето е завршено на .

Tegla

Interista
Член од
20 февруари 2012
Мислења
5.095
Поени од реакции
9.016
Плачеше за светска класа играч од среден ред, го доби и сега на клупа му дреме секоја утакмица.
Моментално Весино е во подобра форма и со право игра. Ќе си фати место Ериксен, нека се адаптира на играта прво.
 

Трибиани

Ванда Вештерката
Член од
21 јули 2018
Мислења
3.753
Поени од реакции
8.843
Не сум навикнат да го гледам Лаутаро да не постои...најслаб убедливо на теренот.

Ми мириса на пораз во второто полувреме..како преистрошени се играчите од тешката недела
 

|И.И|

говно интерашко
Член од
24 јуни 2008
Мислења
5.560
Поени од реакции
6.673
Ма каки бре пораз , утакмицава е клање за секоја топка сега поготово второ ке се пушти Лацио апла по агресија, да се стегне зуби и уште еден од контра и тоа е тоа.

На СМС пречката o_O
 

interlove

Die with memories not dreams
Член од
14 ноември 2014
Мислења
2.436
Поени од реакции
3.694
Не сум навикнат да го гледам Лаутаро да не постои...најслаб убедливо на теренот.

Ми мириса на пораз во второто полувреме..како преистрошени се играчите од тешката недела
Преистрошени?

Дали го виде голот?

Само Падели што не се префрли на половината на Лацио, јуриш сите во контра напад, 10 на 4.
 

Marquess

Ербап
Член од
20 јули 2009
Мислења
6.085
Поени од реакции
12.708
Јака утакмица у пм...
Шкрињарот и Годин ми планинарат по нерви,поготово вториов.

Sent from my SM-G955F using Tapatalk
 

Syn

https://www.youtube.com/watch?v=zBkuNpgACH0
Член од
23 декември 2007
Мислења
29.429
Поени од реакции
42.527
Плачеше за светска класа играч од среден ред, го доби и сега на клупа му дреме секоја утакмица.
Zaso ne bil spremen 90 min da igra, nova sredina, nov nacin na treniranje kade se akcentira fizickata spremnost na igracite za eden natprevar, vcera mislam na presot kaza deka go zemal u situacija koga ne igral mnogu vo totenhem i obicno vlagal od klupa a nekad ic, i cela polusezona nemal konstantnost taka da toa e objasnuvanjeto na konte, a on znae najbolje.
Svesen e valjda sto moze da dobie so nego primer na mestoto na vesino, pa i barela nekad, najkreativen igrac e tuka, plus i za prekini e super, taka da treba vreme ocigledno.

Vesino i mene mi e dezuren krivec, navivacki jebiga site si iame po eden takov, sezonava gleam za poveketo e vesino ali u mnogu situacii preteruvame za nego, sea za sea dobro se odviva mecot za nas, stabilni u odbrana, dobro se ponsaat koga napagaat narocito u polukontrive. Lazio imaa edna sansa samo, stativata ali so sut od 100 metri, sve ostanato bese dobro odbraneto.
 

interlove

Die with memories not dreams
Член од
14 ноември 2014
Мислења
2.436
Поени од реакции
3.694
Vesino i mene mi e dezuren krivec, navivacki jebiga site si iame po eden takov, sezonava gleam za poveketo e vesino ali u mnogu situacii preteruvame za nego, sea za sea dobro se odviva mecot za nas, stabilni u odbrana, dobro se ponsaat koga napagaat narocito u polukontrive. Lazio imaa edna sansa samo, stativata ali so sut od 100 metri, sve ostanato bese dobro odbraneto.
Весино е најпотценет играч во Интер, и дежурен кривец во многу наврати безпотребно, инаку прочитав дека со него немаме пораз. :D
 
Член од
17 јануари 2019
Мислења
3.353
Поени од реакции
7.565
Кој е овој пенал бе....

Sent from my SM-G955F using Tapatalk
Сега ќе дојде глупиот Стек Кобе и ќе ти каже дека е чист пенал за да излезе интересен и поштен навивач
 

Marquess

Ербап
Член од
20 јули 2009
Мислења
6.085
Поени од реакции
12.708
Сега ќе дојде глупиот Стек Кобе и ќе ти каже дека е чист пенал за да излезе интересен и поштен навивач
Кој сака нека дојде ,овој пенал само роки против интер може да го свирне.

Sent from my SM-G955F using Tapatalk
 

Syn

https://www.youtube.com/watch?v=zBkuNpgACH0
Член од
23 декември 2007
Мислења
29.429
Поени од реакции
42.527
Brej ama e padnat skriniar majko mila, ovoj padeli mesecar e ama reakcijava na skriniar bese posebna prikazna, eftin primen gol klasika sezonava, 80% mozda od golovive sto gi prmija lesno se izbegnuvaa, i minatoto kolo 2 takvi ...
Situacijava nazad e takva sto so bastoni se posigurni levo, desno rotiranje skriniar i godin, jebiga, me boli kur koj kolku plata ima ili kao se vika.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom