Фан Клуб: Интер

Статус
Затворена за нови мислења.

Слепо Црево

Оџачар Грла
Член од
26 мај 2007
Мислења
1.196
Поени од реакции
223
Дај кажи кои и кои игравте,резултат,кои беа најбоље,кои беа Мунтари...ме интересира..а неможев да дојдам поради оправдани причини,сипаници...
Игравме ја, Кире, Снајдер, Занети, другарчето негово и Ice_Hendrix ми се чини против Ико, Грејт, Бенеамата, Аце Неразури, и уше едно детенце шо го најдовме тамо и изгубивме 9-6 :)
Иначе ко шо видов најбоље беа бенеамата и кире али у глобала сите беа супер, падна добро фудбалче и заебанции па дури и групна фотка удривме :)

PS: Имаше и Мунтари, ама не кажувам кој е :)
 

Ace-Nerazzuri

Професионалец
Член од
13 ноември 2009
Мислења
248
Поени од реакции
50
ххуху газење до даска на дресовиве...ама малиот на гол ни беше најбољи дефинитивно..:)
 
M

mercenary

Гостин
PS: Имаше и Мунтари, ама не кажувам кој е :)
Ајде..ајде..не биде Грешко..прати ПП.. ;))

Бтв,да ве почастам со еден пост што го напишав на forzainter.. :pos:

You are haters! For real!
Pandev is among the best in Inter,it's just his teammates in the attack (Eto'o,Sneijder..etc) who don't pass to him,they are just jealous at him because they may loose their "crown" - the best in Inter...
Because of your hatred,you can't see his magic...for real!
One of Milito/Eto should be sold/benched so Pandev can play at his natural position and show the world that he is the best...
And i am not his fanboy,i am just real...
 

|И.И|

говно интерашко
Член од
24 јуни 2008
Мислења
5.563
Поени од реакции
6.684
Абе со ебано колено ви играм и пак ве кинеме :) Кирца им беше Биабиани ама нема смисла наши сме па воз да го помине :pos: Имаше заебанции Роси прими голови од сите можни страни ,,, држ не дај не сме лоши но треба да се собереме во поголема екипа со Марсо , Деко, Ф.А и остали да изиграме уште една.

Иначе да направевме тим за потенциалниот турнир не ке беше лошо.
 

Nik20

Неверификуван член од немаштија
Член од
13 јули 2009
Мислења
5.411
Поени од реакции
6.555
како нема да прими бенамата исаф немаше со тоа ударите у агол :)

во глобала земено супер беше, добро трчање падна.
 
Член од
18 јули 2009
Мислења
6.695
Поени од реакции
6.219
Сега се враќам,добро фудбалче падна! Нешто слушам и Мунтари а хаха,на 9-6 за нив и уште минута до крај ја погодив статива од 1 метро ако го сметате тоа! Иначе да издвојам денес добри играчи со исклучок на мене добри беа Бенеамата,Илијако и Снајдер,не дека другуите беа лоши али овие се издојувавме!
 

|И.И|

говно интерашко
Член од
24 јуни 2008
Мислења
5.563
Поени од реакции
6.684
Сега се враќам,добро фудбалче падна! Нешто слушам и Мунтари а хаха,на 9-6 за нив и уште минута до крај ја погодив статива од 1 метро ако го сметате тоа! Иначе да издвојам денес добри играчи со исклучок на мене добри беа Бенеамата,Илијако и Снајдер,не дека другуите беа лоши али овие се издојувавме!
Моментот беше: " Подај му ја на Кирца гол да даде" :pos:
 

Џони Вајсмилер

Don't share my food
Член од
15 февруари 2010
Мислења
15.489
Поени од реакции
15.506
Баш ко за парарела на вашиот натпревар во Скопје, и кај мене во улица се собравме точно во 15 и 30 и манавме фудбалче..штета што навистина неможев да присуствувам на тој натпревар..ви завидувам што сте скоро сите од Скопје и можите да се собирате кога сакате...ах да бев и јас ќе го видевте Ибрахимович во живо:pos:
 
Член од
14 ноември 2009
Мислења
17.305
Поени од реакции
15.538
Кире, ти си? :pos:

Следниот пат мислам дека сите ќе дојдат во маички :)
 
Член од
18 јули 2009
Мислења
6.695
Поени од реакции
6.219
Секад големиот играч е на тапет ако утне зицер,да утнеше некој друг немаше да го спомнете :icon_lol:! Али нема врска се дешава на секој,зицери утнувале и Роналдо,Меси и др и тоа мојот зицер беше на рез 9-6 каде немав веќе ни мотиви да дадам гол! Башка другите имаа појака екипа,неможам све сам ! Да не ни беше голманот Роси ке изгубевме повеќе,али другиот пат ви бараме реванш сеа знам кој сте подобрите!
 
Член од
14 ноември 2009
Мислења
17.305
Поени од реакции
15.538
Секад големиот играч е на тапет ако утне зицер,да утнеше некој друг немаше да го спомнете :icon_lol:! Али нема врска се дешава на секој,зицери утнувале и Роналдо,Меси и др и тоа мојот зицер беше на рез 9-6 каде немав веќе ни мотиви да дадам гол! Башка другите имаа појака екипа,неможам све сам ! Да не ни беше голманот Роси ке изгубевме повеќе,али другиот пат ви бараме реванш сеа знам кој сте подобрите!
Утнувал и Мунтари, Грешко...

(извини кире, али да изгубевме ти прв ќе скокаше :) )
 
Член од
18 јули 2009
Мислења
6.695
Поени од реакции
6.219
Утнувал и Мунтари, Грешко...

(извини кире, али да изгубевме ти прв ќе скокаше :) )
Подобри бевте,победивте ! Битката ја добивте али војната не:pos:,следниот четврток бараме реванш! Можеби имате подобри играчи али ке видиме кој ке победи,ке ви наплатам и за зицерот не се секирајте:pos:!
 
M

mercenary

Гостин
Highlights pliz..

___________

Еј заборавив да прашам... вчера неможев да го гледам Интер... ме интересира..покажавме карактер?
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom