Фан Клуб: Интер

Статус
Затворена за нови мислења.

WESLEY 10

В А Р Д А Р Е Ц !!!
Член од
6 јануари 2010
Мислења
1.925
Поени од реакции
332
Па добро беше,еве ке го пофалам Бенеамата добро изгра,И Илијаико добро играше назад,али како и да е ова беше еден вид пријателска утакмица,треба што побрзо да се организираме да се собереме сите и да направиме едно добро тимче,кој отпадне отпадне нема лјутиш :)

П.С Кире слушам брат мн добро ти идат зицериве А ? :pos::pos::pos:
 

Слепо Црево

Оџачар Грла
Член од
26 мај 2007
Мислења
1.196
Поени од реакции
223
За турнирот шо ќе се одржи, лично јас Rossi_46 голман на екипата со дресовите според тој и тој член и покажаното на теренот ги фаворизирам и покренувам иницијатива Ико, Кире, Бенеамата и Снајдер да бидат стартери на тој турнир. :)
 
Член од
18 јули 2009
Мислења
6.695
Поени од реакции
6.219
Па добро беше,еве ке го пофалам Бенеамата добро изгра,И Илијаико добро играше назад,али како и да е ова беше еден вид пријателска утакмица,треба што побрзо да се организираме да се собереме сите и да направиме едно добро тимче,кој отпадне отпадне нема лјутиш :)

П.С Кире слушам брат мн добро ти идат зицериве А ? :pos::pos::pos:
Илијако не играше назад како што глеав,иначе тууу од еден зицер на 9-6 што направивте ! Веќе никој не ни играше,па затоа и онака ја шутнав,другпат ке пазам што правам ке ви наплатам за овој зицер не се секирајте!
 

WESLEY 10

В А Р Д А Р Е Ц !!!
Член од
6 јануари 2010
Мислења
1.925
Поени од реакции
332
Илијако не играше назад како што глеав,иначе тууу од еден зицер на 9-6 што направивте ! Веќе никој не ни играше,па затоа и онака ја шутнав,другпат ке пазам што правам ке ви наплатам за овој зицер не се секирајте!
И тоа јас ти ја подадов бе,а да игравме во школски ке ја закопаше сигурно... :)
 
Член од
18 јули 2009
Мислења
6.695
Поени од реакции
6.219
За турнирот шо ќе се одржи, лично јас Rossi_46 голман на екипата со дресовите според тој и тој член и покажаното на теренот ги фаворизирам и покренувам иницијатива Ико, Кире, Бенеамата и Снајдер да бидат стартери на тој турнир. :)
И ја сум за овие реално,за другите што ке нема место нема лутење! Ке го додадеме Марсо бидејки слушнав дека е добар играч,ајде идеме на освојување на турнирот нема заебанција со Интераши!
 

|И.И|

говно интерашко
Член од
24 јуни 2008
Мислења
5.563
Поени од реакции
6.684
Илијако не играше назад како што глеав,иначе тууу од еден зицер на 9-6 што направивте ! Веќе никој не ни играше,па затоа и онака ја шутнав,другпат ке пазам што правам ке ви наплатам за овој зицер не се секирајте!
Ја првите 30 мин ги играв позади , па после се префрлив напред. А Кирца чувај го зицерот за на Турнир... :)

П.С. Дај да пријавиме Екипа аман веке...
 
Член од
14 ноември 2009
Мислења
17.305
Поени од реакции
15.538
Иначе добро фудбалче беше, само ни требаат замени :) Ич не ми текнува кој беше Sneider, другите ги запамтив.

Дек0 рековме дека не кажуваме кој беше Мунтари :pos:
 

WESLEY 10

В А Р Д А Р Е Ц !!!
Член од
6 јануари 2010
Мислења
1.925
Поени од реакции
332
И ја сум за овие реално,за другите што ке нема место нема лутење! Ке го додадеме Марсо бидејки слушнав дека е добар играч,ајде идеме на освојување на турнирот нема заебанција со Интераши!
Тебе ке те туриме до гол да седиш,и онака коа ке има некој зицер да го погодиш добро ? :pos:
 

Слепо Црево

Оџачар Грла
Член од
26 мај 2007
Мислења
1.196
Поени од реакции
223
Нема смисла уше сеа да се одлучува тимот пошо денес повеќе беше заебанција него ли фудбал. Да изиграме уше една здрава утакмица без заебанции секој да ги истакне својте квалитети пошо денес не беа мотивирани сите :) па ќе се види што како. И најубаво ќе биде од страна да иаме некој шо ќе не глеа ко на пример Син или некој друг и да каже мислење што како па може ќе ни помогне при изборот. :)
 

WESLEY 10

В А Р Д А Р Е Ц !!!
Член од
6 јануари 2010
Мислења
1.925
Поени од реакции
332
Иначе добро фудбалче беше, само ни требаат замени :) Ич не ми текнува кој беше Sneider, другите ги запамтив.

Дек0 рековме дека не кажуваме кој беше Мунтари :pos:
Со Снајдер дресот бев јас,и нешто ти ми објаснуваше кај има автобуска станица надвор :toe:
 

|И.И|

говно интерашко
Член од
24 јуни 2008
Мислења
5.563
Поени од реакции
6.684
Нема смисла уше сеа да се одлучува тимот пошо денес повеќе беше заебанција него ли фудбал. Да изиграме уше една здрава утакмица без заебанции секој да ги истакне својте квалитети пошо денес не беа мотивирани сите :) па ќе се види што како. И најубаво ќе биде од страна да иаме некој шо ќе не глеа ко на пример Син или некој друг и да каже мислење што како па може ќе ни помогне при изборот. :)
Најдобро е така да направиме. Но мора да играме Викендашки дека кој на факлутет кој на работа и неможеме да се собереме.
 

Слепо Црево

Оџачар Грла
Член од
26 мај 2007
Мислења
1.196
Поени од реакции
223
^^ Да да, обавезно викендашки. Башка не би било и фер да одлучиме сега пошо доста дечки кој сакаат да играат како Деко, ФА, Штрафци, Марсо и остали немаа шанса да играат денес а може растураат дечките. Да им се даде шанса на сите некој викенд и ќе средиме работа :)
 

|И.И|

говно интерашко
Член од
24 јуни 2008
Мислења
5.563
Поени од реакции
6.684
Вака , ке пратиме маил дека сигурно имаме екипа од Фан Клуб Интер.Само без имиња дека не се знае дали на секој ке му одговара споменатиот датум. Роси ај ако не ти е тешко пиши еден маил дека ја треба да стануем од компјутер за брзо време.. :)
 

Слепо Црево

Оџачар Грла
Член од
26 мај 2007
Мислења
1.196
Поени од реакции
223
Готово, му пишав мејл на дечкото дека имаме сигурна екипа и се пријавуваме за турнирот. Ваљда нема да бара уште сеа играчите да му се кажат.
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom