Ace-Nerazzuri
Поени од реакции
50

Профил пораки Последна активност Теми и мислења За мене

 • да да очекувам ја ,ти,симо и белимов да бидеме златната 4ка,овој да го избациме од тим и завршена работа еве на Борец ке им го даеме и така им треба напагач...хахах арогантно ко Special 1 :pos:..и мене ми иде на нерви:toe:
  Супер си беше...се отвораш и тоа е добро...него сега нов клуб ама следната сезона ќе се распукаш покрај Симо и Белимов,супер се и двајцата.

  Абе јас сакам да останам но доста веќе...кој кур фактор е он па да расипе цел систем на игра.А тише вели ќе ротирате...е баш за инает нема да примам да седам у клупа ниту еден натпревар.Ауф звучам арогантно :pos: ама не знаеш колку ми оди на нерви тој 10,
  Лелее како ме изнервира тој 10,секогаш кога ќе дојде нов напаѓач во тимот тој станува многууу себичен,плаче,не можам да играм ваму не можам таму...веќе 2 сезона што го трпам,ќе пукнам еднаш изгледа и нека биде или он или ја у тимот :)
  Беше на почеток едни 10 минути...после си отиде...и си дојде пак во последните 10 минути.
  Хахах абе добро почнавте ама после паднавте.
  Да напоменам само бековите лев и десен ни беа онлајн од одбрана :)

  Имаме уште борба ние со Номадсите :)
  Не бе тогаш поофанзивен беше :)

  Ааа гледам сега се истакнуваат твоите можности...браво,ама тешко дека ќе не стигнете.
  Ххаха немој бее... :) Добро не не реши баш бидејќи поедно полувреме им припадна на двата тима.
  Во ЛШ ќе биде покољ...каква борба само ќе има хахах.
  Иначе со Вардар треба да ги тепаме Mighty Nomads и тие се јаки :)
  Мислам дека ти беше тој, само и ти ко овој се губите од фан клуб. Ако изгубам некад кладба, нема да се логирам воопшто. :)
  Абе MightyNomads ве исплескаја :)

  Абе стварно како изгубивте од нив,и ние одигравме нерешено ама тие случајно ни го дадоа голот и немаа веќе шанси за гол.
  Стварно се зачудив 3 гола ви дале!
  Иди кажи му на кордоба, не ми кажувај на мене :)
  Ќе почекаш за аватарче, до вечер ќе ти го доставам :)
 • Вчитување…
 • Вчитување…
 • Вчитување…
На врв Bottom