Фан Клуб: Интер

Статус
Затворена за нови мислења.
Член од
14 ноември 2009
Мислења
17.305
Поени од реакции
15.538
What after Mourinho?

Another coach, same team, same passion :toe:
 
Член од
28 март 2010
Мислења
1.310
Поени од реакции
377
Мислам дека против Сиена нема да играат Киву и Балотели.А кај рома против киево нема да игра Тоти!
 
Член од
14 ноември 2009
Мислења
17.305
Поени од реакции
15.538
Член од
14 ноември 2009
Мислења
17.305
Поени од реакции
15.538
Член од
23 јуни 2008
Мислења
9.265
Поени од реакции
5.045
Javier Zanetti. As of 2010, Zanetti has not received a red card in more than eleven years. The last time he was sent off was on 17 February 1999 in a Coppa match


GRANDE CAPITANO !!!!!!

--- надополнето ---

Syn, редно е да ги блокираш линковите од 24фудбал и Спортденес...

САМО ВО КУП ВАЖАТ САНКЦИИТЕ!!!!! И не читај веќе вакви сајтови, плс....
http://www.forzainterforums.com/forums/showthread.php?p=546590#post546590

Овие нејке да гледаат на 24фудбал м ? =)
 
Член од
14 ноември 2009
Мислења
17.305
Поени од реакции
15.538
1. линк 1
2. линк 2
3. линк 3

Сите линкови, ме мрзи да ставам уште, потврдуваат дека е за Купот...

А и крај краева, зарем мора да прочитам на нет за да знам дека казна во Куп, важи само и само во Купот...

--- надополнето ---

http://www.forzainterforums.com/forums/showthread.php?p=546590#post546590

Овие нејке да гледаат на 24фудбал м ? =)
Они читаат на фудбал италија, али не знаат што читаат, хахаха...
Тој што го поставил тоа, прочитал на сајтот, али не го сфатил текстот иако е добро напишано...

На крајот од текстот пишува дека Ориали е парично казнет од страна на Дисциплинската комисија и тој што постирал си го протумачил лошо...
 

Џони Вајсмилер

Don't share my food
Член од
15 февруари 2010
Мислења
15.489
Поени од реакции
15.506
Конечно..форумот според мене е катасторфа и ќе ми треба одреден период да се привикнам(2 недели:toe:) на него,Иначе честито победа не бев во можност да ја гледам утакмицата па кога ми соопштија дека сме победиле 4-3 претпоставував дека сме се опуштиле и за малку не се изглупиравме па да го молевме Киево сега...сепак рутинирана победа надокнадена со мајсторија на милито и чекорење кон 18 титула..сега со сиена би требало да биди потешко од очекувањата ама мислам дека Мур ќе го подготви тимот максимално за овие две финалиња кои што следат и дека играчите ќе одговорат на зададените задачи и всушност знаат добро што значат последните два натпревари за тимот..а и не очекувам рома да победи во киево(искрено)..Иначе Мур не ми се верува да не напушти после се иако Италија не му се допаѓа....Ако случајно Мур му ја кидне за Реал ќе му се заблагодариме за се што направи за нас и со почит ќе го испратиме за разлика од некои други(Ибра),иако ми беше идол и го почитував ама премногу проции изеде за Интер што не требаше,а за иден тренер КАПЕЛО и никој друг:toe:..
 
Член од
28 март 2010
Мислења
1.310
Поени од реакции
377
Дали Специјалнот ќе си замине од Интер,ќе дознаеме после завршувањето на финалето од Лигата на Шампионите.Јас лично не верувам дека ќе не напушти но што и да биде ќе ја почитувам неговата одлука.Мурињо ќе остане запаметен како Специјален тренер.Тренер кој моментално е нумеро уно во СВЕТОТ.
 
Член од
30 јули 2008
Мислења
2.066
Поени од реакции
71
Честито победа...

--- надополнето ---

Дали Специјалнот ќе си замине од Интер,ќе дознаеме после завршувањето на финалето од Лигата на Шампионите.Јас лично не верувам дека ќе не напушти но што и да биде ќе ја почитувам неговата одлука.Мурињо ќе остане запаметен како Специјален тренер.Тренер кој моментално е нумеро уно во СВЕТОТ.


Ако си замине, долго време ќе ни треба да се стабилизираме.
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom