Фан Клуб: Интер

Статус
Затворена за нови мислења.
Член од
2 април 2006
Мислења
14.363
Поени од реакции
3.069
What after Mourinho?

Another coach, same team, same passion :toe:
Тоа се подразбира колега, али what results? :)
Мурињо највеќе ми направил мерак од сите тренери досега, човекот е ѕвер.

Мора да се напне Морати и ѕверот да остане, ќе газиме се живо и диво со него во наредните години!
 
С

Спенсер

Гостин
Нејкам да бидам напорен... ама да прашам,со мајците што бидна...??? преку пошта ке се носат или треба да ги подигнеме? се плаќа на поштарот или? кога?
 

Ibracadabra

Волшебник
Член од
21 септември 2008
Мислења
1.299
Поени од реакции
65
Член од
23 септември 2008
Мислења
313
Поени од реакции
7
Абе секое лето ли ќе јадат гомна овие дека ќе си иде Мурињо толку ли се неписмени мамата. Никако Капело во Интер!!! Го мразам!! Подобро Блан да ни биде тренер или Зенга или Прандели него Капело. Со Англија не може да се пласира на европско првенство ние него ќе го зимаме. Фала богу сменија нешто на форумов веќе ми беше досаден скинот. Позззз
 

Џони Вајсмилер

Don't share my food
Член од
15 февруари 2010
Мислења
15.489
Поени од реакции
15.506
Абе секое лето ли ќе јадат гомна овие дека ќе си иде Мурињо толку ли се неписмени мамата. Никако Капело во Интер!!! Го мразам!! Подобро Блан да ни биде тренер или Зенга или Прандели него Капело. Со Англија не може да се пласира на европско првенство ние него ќе го зимаме. Фала богу сменија нешто на форумов веќе ми беше досаден скинот. Позззз
Како прво тогаш на Англија му беше селектор Стив Мекларен не Капело,Како второ Капело е едниствениот тренер кое ќе не задржи на ова ниво,како трето нас фановите не не прашуваат кој го мразиме кој го сакаме туку најважно ние да имаме успеси па најдобро ќе биди (ако замини Мур) да пристигне Капело во случајов!
 
Член од
29 ноември 2008
Мислења
5.970
Поени од реакции
3.574
Некој да ми каже колку гола има Милито во Серија А и колку во ЛШ ?
 
Член од
23 септември 2008
Мислења
313
Поени од реакции
7
Како прво тогаш на Англија му беше селектор Стив Мекларен не Капело,Како второ Капело е едниствениот тренер кое ќе не задржи на ова ниво,како трето нас фановите не не прашуваат кој го мразиме кој го сакаме туку најважно ние да имаме успеси па најдобро ќе биди (ако замини Мур) да пристигне Капело во случајов!
Ако дојде Капело ништо од нас. Подобро Блан. За Интер не е италијански тренер.
 

Capitano

...
Член од
24 октомври 2007
Мислења
1.344
Поени од реакции
137
Уште ми е рано за дискутирање за можноста Мурињо да замине. Како што изјави и Морати, премногу се големи другите приоритети кои се сега пред Интер.
Сепак доколку замине, 90% сум сигурен дека ќе дојде Рафа Бенитез.
 

_The Great_

Il Genio
Член од
18 јуни 2008
Мислења
5.955
Поени од реакции
3.318
Незнам што ве наведува на тоа мислење, дека Мурињо ќе си одел. Нема логика. Мурињо не си оди никаде.
 
Член од
23 јуни 2008
Мислења
9.265
Поени од реакции
5.045
Ako dojde Rafa tek togash sme go naebale .....

Edinstven trener sho na SREKJA osvoi liga na shampioni ......

Tipot ima ekipa za sampionska titula ....ali si igra kurtashak so Ngog Pacheco Degen & Co ....Nejkam istiot film vo Inter da go gleam ....NE !
 

Marso

Io sono INTERISTA!
Член од
22 јануари 2006
Мислења
1.456
Поени од реакции
311
ај прекратете со муабетиве...... ДОСТА !!!!! Мур е тука и тука седи... не ми правете вакви бош муабети... од такви евтини весници ќе пуштат бубачка... и како вас вака некои ќе почнат да јадат вафли... и наредната штампа ќе ја прочитаат од нас... и следниот наслов: Inter Fans Already Found Mur Replacement.....
 

The Mummy

The world is not enough
Член од
3 мај 2006
Мислења
5.415
Поени од реакции
181
Колку сака нека е мотивирана Сиена, нема шанси да се испушти титулата во тој меч. Пред 2 сезони притисокот беше исто во последно коло против Парма, башка на нив тогаш им требаа поени за опстанок, но се заврши како што треба.

Сигурен сум дека пак ќе биде така и потоа ќе остане уште шлагот на тортата во Мадрид.
 

unique9

Il Principe
Член од
23 октомври 2008
Мислења
75
Поени од реакции
2
Луѓе не сум у тек со форумов последниве месеци,дали планирате организирано славје или нешто слично у случај да станеме европски ?
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom