Фан Клуб: Интер

Статус
Затворена за нови мислења.

Mr.47

Juve Fan
Член од
29 јули 2008
Мислења
10.029
Поени од реакции
6.051
Браво. Честито Пласман!
 

gooner4life

Arsenal-Maniak
Член од
11 јули 2008
Мислења
7.037
Поени од реакции
1.567
Честито!
Многу добро голче но Пандев ако го дадеше тоа многу повеќе ќеиф ќе мааше:helou:
 
С

Спенсер

Гостин
:vozbud::vozbud::vozbud::vozbud::vozbud::vozbud::vozbud::vozbud::vozbud::vozbud::vozbud::vozbud::vozbud::vozbud::vozbud::vozbud::vozbud::vozbud::vozbud::vozbud::vozbud::vozbud::vozbud::vozbud::vozbud::vozbud::vozbud::vozbud::vozbud::vozbud:

КОНЕЧНО!!!!!!!!!! (ахххх како не сум сега со другите у кафичот.... не ми текнува кај се)
 
Член од
6 септември 2009
Мислења
2.610
Поени од реакции
1.098
Честито пласман иако не е готово, но со ваква игра тешко дека Челзи може нешто посериозно да направи.:eek:lee:
 

bRutal savaGe

ಠ_ಠ
Член од
10 јули 2009
Мислења
4.213
Поени од реакции
88
ако испадневте требаше месец дена да се грдам со аватар од Мануре, но сеа своеволно го стаам СПЕЦИЈАЛНИОВ, бар до утре :smir:

леле вака се неам радувано дооолго време, забораив какво е чуството..
 

Hurin

Pokerface bastard
Член од
3 јуни 2009
Мислења
8.541
Поени од реакции
14.674
честито пласман и најверојатно и победа
навивам за вас во ЛШ:smir:
 

$KOSTA$

Каталонец !!!
Член од
18 април 2007
Мислења
220
Поени од реакции
4
Ето`о ......
Честито пласман момци ...
 
Член од
21 ноември 2007
Мислења
10.675
Поени од реакции
9.291
Честито пласман момци...Мило ќе ми биде да го гледам Пандев во 1/4 финалето, а и вас како тим, сосема заслужено:)))
 
Член од
12 ноември 2008
Мислења
181
Поени од реакции
8
Честито комшики :P заслужено. Баш ми е мерак што поминавте понатаму да ја браните италијанската чест =) Иначе највеќе ме импресионираше Снајдер, дечкото какви топки им даваше алал нека му е, да не утнаа двајцава Милито и Пандев можеше комотно 0-3 да си заврши ... како и ред други шанси од слободен удар (Мота) ... Поздрав и искрени честитки : ))
 

Милојко

Идем Куме Кући
Член од
17 ноември 2008
Мислења
3.072
Поени од реакции
553
Оваква игра Интер немал многу оддамна. Овака да одиграш у гости, и тоа не било каде туку на Стенфор Бриџ, тоа е одлика само на вистински шампиони. Свака част.
 
Член од
2 март 2007
Мислења
4.576
Поени од реакции
3.773
Значи ретко честитам на останатите фан клубови, али ова стварно заслужува. Честитки Интераши, заслужено одите понатака. Со ваква тактичка игра можете секого да победите. Само голем хендикеп ќе ви биде неиграњето на дивиот првата утакмица. Поздрав
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom