mr.cornelius1
Поени од реакции
14

Профил пораки Последна активност Теми и мислења За мене

  • Чисто колку да не ме имаш сватено погрешно али тоа за прв кој кажал многу ми е гајле тоа ми беше наменето на аршесавин затоа што претера со тие негови менаџирања. Поздрав
    Не си ме сватил изгледа со тоа експерти требаше да го ставим во наводници “експерти“. Имаше иронија и се однесуваше на форумџии како Аршесавин и сл....
  • Вчитување…
  • Вчитување…
  • Вчитување…
На врв Bottom