Фан Клуб: Интер

Статус
Затворена за нови мислења.

Il Fenomeno

non mollare mai
Член од
14 март 2007
Мислења
3.226
Поени од реакции
707
Матераци ако те издига и потоа дојдеш во Интер 100% успеваш еве примери
 

Io Sono Interista

The original, one and only IoSono.
Член од
21 декември 2007
Мислења
28.534
Поени од реакции
59.077
На првиот клип го уби Ибра, на вториот Ибра го брани од Германците :pos2:
Многу ми се интересни Матрикс кога вика „не го ни допрев“ и Инзаги кога вика „не бев во офсајд“... мислам стварно се неарни... :tapp:
 
Член од
18 јули 2009
Мислења
6.722
Поени од реакции
6.361
:pos2::pos2::pos2:Матрикс е луд стварно нема памет само клизач иде,што све нема да видам во интер:pos2:


- ama golceeee bravo
 

Il Fenomeno

non mollare mai
Член од
14 март 2007
Мислења
3.226
Поени од реакции
707
Овој е најак клип за Матрикс.Едно мора да се признае верен следбеник на правилото топка минува играч не.
 

D-r-ot

од поликлиника
Член од
8 јануари 2009
Мислења
3.360
Поени од реакции
941
^ 1: 55 Која будала! :pos:

Камо немавме повеќе вакви како него! :pos:
 
Член од
18 јуни 2009
Мислења
2.194
Поени од реакции
1.406
Клипов докажаува каков дегенерик и идиот е
Ако на ваков играч му ги оправдуваш постапките Ибракадабра незнам што да кажам
ова не е фудбалер
што е тоа со секој старт да гледаш да повредиш некого. па игра е мајкуму, фудбал е не е кик бокс

Ако ваков играч може да ти биде идол алал да ти е

Еве уште еден пример изглеа само вакви играчи собирате вие:pos:
 
Член од
23 јуни 2008
Мислења
9.265
Поени од реакции
5.045
Matrix си ги сакаше Шева и Монтела хахахаха

Не знам дал ви текнуе една утакмица монтела коа искочи со модро окце на полувреме :pos2::pos2::pos2::pos2:
 

Marso

Io sono INTERISTA!
Член од
22 јануари 2006
Мислења
1.456
Поени од реакции
311
Matrix си ги сакаше Шева и Монтела хахахаха

Не знам дал ви текнуе една утакмица монтела коа искочи со модро окце на полувреме :pos2::pos2::pos2::pos2:
мислиш модро окце и крвава аркада......
 
Член од
27 април 2009
Мислења
2.482
Поени од реакции
1.669
А зошто од стартот бев против Пандев? Не дека е слаб играч, далеку до тоа.. Не дека имаме којзнае колку како него, напротив немаме.. Но не можам да се радувам на фудбалер кој никогаш не го сакал Интер!
Зато пак Ибрахимович го сакаше Интер со целото срце! :smir:
 

Ibracadabra

Волшебник
Член од
21 септември 2008
Мислења
1.299
Поени од реакции
65
Зато пак Ибрахимович го сакаше Интер со целото срце! :smir:
Stvarno li go sakal? Ne sum znael.. Aj raskazi mi.. Gledam ti poveke znaes.. :pipi: I onaka nema utakmici sega, pa ke si raskazuvame.. Eve ti izrazi zelba za Ibrahimovic, jas za Pandev.. Ali neka bide po tvoe.. Celiot sum pretvoren vo oci za da vidam sto ti ke napises za ljubovta na Zlatan kon Inter.. :tapp:

Еве уште еден пример изглеа само вакви играчи собирате вие:pos:
1. ovoj igrac koj si go stavil na klipot momentalno e vo Barselona, si go zgresil postot.
2. Da ne sakashe da mi kazish za pepe i negovite nezni startovi? Onoj koj Real go plati 30 milioni? :tapp:

Bre kolku amebi ima na forumov..

P.S. Pak ke kazam.. Kriva e vladata.. Kompjuter za sekoe dete.. Da ti e*am proektot..
 

Marso

Io sono INTERISTA!
Член од
22 јануари 2006
Мислења
1.456
Поени од реакции
311
еј кој и да ги прави најавите........ еве ви слика за оваа најава

 

Il Fenomeno

non mollare mai
Член од
14 март 2007
Мислења
3.226
Поени од реакции
707
Ова денес го објавиле од fcinternews

"Non penso che il titolo dell'articolo su Pancev sia corretto. Perché l'ho sentito parlare 100 volte dell'Inter e non ha mai accusato il club di nulla. Lui ha semplicemente dichiarato di non essere un giocatore adatto all'Inter, che avrebbe potuto fare meglio in club più votati all'attacco come il Real. E' stato ospite di una TV nazionale macedone durante il derby Milan-Inter 0-4: ha sempre sostenuto l'Inter e ha detto solo cose belle sui nerazzurri. Il titolo non rispecchia perciò i sentimenti di Pancev verso l'Inter"
Во кратки црти вчера имаше наслов Панчев ``Интер ме уништи``.

Денес има писмо пратено од наш човек 90% мислам дека е или Јосоно или Сан:) еве две три реченици од писмото``не мислам дека натписот за Панчев е коректен,сум го слушнал 100 пати да зборува за Интер и никогаш не го нападнал.Само вели не бев за дефанзивниот систем на Интер туку за напаѓачки тим како Реал.Беше гост на една телевизија македонска Телма за дербито Milan-Inter 0-4 и рече прекрасни работи за
Интер.Насловот не кореспондира со чуствата на Панчев кон Интер``

Писмото им било пратено на Англиски да се јави одговорниот:star:

А и убав наслов ставиле на денешниот наслов

Una precisazione su Pancev dalla Macedonia
 

Io Sono Interista

The original, one and only IoSono.
Член од
21 декември 2007
Мислења
28.534
Поени од реакции
59.077
еј кој и да ги прави најавите........ еве ви слика за оваа најава

Ќе ја ставам, фала!

Ова денес го објавиле од fcinternews



Во кратки црти вчера имаше наслов Панчев ``Интер ме уништи``.

Денес има писмо пратено од наш човек 90% мислам дека е или Јосоно или Сан:) еве две три реченици од писмото``не мислам дека натписот за Панчев е коректен,сум го слушнал 100 пати да зборува за Интер и никогаш не го нападнал.Само вели не бев за дефанзивниот систем на Интер туку за напаѓачки тим како Реал.Беше гост на една телевизија македонска Телма за дербито Milan-Inter 0-4 и рече прекрасни работи за
Интер.Насловот не кореспондира со чуствата на Панчев кон Интер``

Писмото им било пратено на Англиски да се јави одговорниот:star:

А и убав наслов ставиле на денешниот наслов

Una precisazione su Pancev dalla Macedonia
Хаха, го објавиле??? браво
Не знаев, јас на авторот му пишав да го смени насловот затоа што не кореспондира со текстот, и му објаснив зошто. Секоја чест за нив!
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom