Фан Клуб: Вардар

Член од
30 ноември 2013
Мислења
2.146
Поени од реакции
4.539
Без мене во среден ред ништо не правите бе, техничар пар екселанс :D А баш планирав после 4-5 години аут и играње само мал фудбал да правам кам-бек од септември, ме викаа за Кисела Вода (Кул Здравје ваљда се викаат) да играм :ROFLMAO:
 
Член од
4 септември 2019
Мислења
1.475
Поени од реакции
3.539
Ќе се стартува ли уопште утре со припреми!? Никакво информација не може да се извлече. Целосна штама владее...
Луѓето на Слободан велат вчера се е готово. Припреми почнуваме викендов или понеделник, кажано му е на тренерот да им соопшти на играчите ))))))
 
Член од
4 јуни 2009
Мислења
11.332
Поени од реакции
27.891
викендов или понеделник
У понеделник гарант. Ако у понеделник не почнеме... сите на помошното вторник 06:00 сабајле. Кондициски тренинг. Донесете си сите опрема.
 
Член од
11 мај 2008
Мислења
3.358
Поени од реакции
7.343
Луѓето на Слободан велат вчера се е готово. Припреми почнуваме викендов или понеделник, кажано му е на тренерот да им соопшти на играчите ))))))
Само што ми пренесоа луѓе од стручниот штаб дека играчите утре одат на лекарски прегледи, па според тоа во најскоро време ќе почнат и со припреми. Е, сеа кои играчи се у Вардар моментално, ја стварно си неам појма :)
 

kano

Farang
Член од
27 ноември 2014
Мислења
12.324
Поени од реакции
22.624
Па нормално дека се е готово кога се собравме сите, иначе @kano и јас го мислев за спонзор ќе среди он ноќни да ги играме :pos:
nema da e prv pat... na vremeto koga komiti go vodea vardar noknata so pelister jas ja plativ taka da ne e problem... ne se sekirajte ni za kopacki lol...

 
Член од
4 септември 2019
Мислења
1.475
Поени од реакции
3.539
Само што ми пренесоа луѓе од стручниот штаб дека играчите утре одат на лекарски прегледи, па според тоа во најскоро време ќе почнат и со припреми. Е, сеа кои играчи се у Вардар моментално, ја стварно си неам појма :)
Се враќа Петковски :)
 

Незапирливи 1903/87

Изгорен за Вардар
Член од
20 јули 2011
Мислења
3.496
Поени од реакции
9.988
nema da e prv pat... na vremeto koga komiti go vodea vardar noknata so pelister jas ja plativ taka da ne e problem... ne se sekirajte ni za kopacki lol...

Знам, затоа и не беше случајно така што кажав :)
 
Член од
11 мај 2008
Мислења
3.358
Поени од реакции
7.343
Се враќа Петковски :)
А кај отишол тој, па што се враќа:unsure: Добро ќе ни дојде со оглед на тоа што кубуриме со напаѓачи.

Од играчите што се најавуваа како новина, знам дека ни го начука тој Ристески за Ренова. Другиве како Пеев, Петров, Стојанов ваљда ќе си стојат на зборот. Само не знам дали е исплатен долгот према Жуниор за да може да ги регистрираат...
 
Член од
4 септември 2019
Мислења
1.475
Поени од реакции
3.539
А кај отишол тој, па што се враќа:unsure: Добро ќе ни дојде со оглед на тоа што кубуриме со напаѓачи.

Од играчите што се најавуваа како новина, знам дека ни го начука тој Ристески за Ренова. Другиве како Пеев, Петров, Стојанов ваљда ќе си стојат на зборот. Само не знам дали е исплатен долгот према Жуниор за да може да ги регистрираат...
И Демир у Скопје
 
Член од
3 ноември 2009
Мислења
6.147
Поени од реакции
35.192

Kajgana Shop

На врв Bottom