Фан Клуб: Вардар

Дискусија во форумот 'Фудбал фан клуб' започната од gerard, 4 септември 2005.

 1. BooBojan

  BooBojan Гостин

  До каде е трансверот на братучед ми Александар Темелков во Вардар??
  Суми кои се шпекулират?
   
 2. DracevoTheCity

  DracevoTheCity Чиста Македонија !

  Член од:
  7 ноември 2008
  Мислења:
  8.383
  Допаѓања:
  8.845
  Па прашај го чим ти е братучед :D
  Иначе потпиша веќе за Вардар, двегодишен договор ако не се лажам....
   
 3. Mr.X

  Mr.X

  Член од:
  14 април 2010
  Мислења:
  4.616
  Допаѓања:
  5.642
  Па се вртат некој милионски суми за бртучед ти :pos:
   
  На RedStarFan, Kire Ultras, Slash- и уште 8 други им се допаѓа ова.
 4. TheTrooper

  TheTrooper Психијатриски случај

  Член од:
  27 април 2009
  Мислења:
  5.774
  Допаѓања:
  4.519
  250 евра + пат и храна
   
  На RedStarFan, *LION*, Slash- и уште 4 други им се допаѓа ова.
 5. Mr.X

  Mr.X

  Член од:
  14 април 2010
  Мислења:
  4.616
  Допаѓања:
  5.642
  Стварно за во Белорусија ни требаат визи?
   
 6. Colt Willcox

  Colt Willcox Љамче-Бутин Фанс

  Член од:
  27 ноември 2007
  Мислења:
  26.115
  Допаѓања:
  42.789
  Јесте :)
  Џабе брат, нема шанси да се гостува до таму на свој трошок...
  Чувај пари за трето коло :icon_mrgr:
   
 7. BooBojan

  BooBojan Гостин

  Знаев дека има некои разговори со Вардар уште пред некое време,ама нели сепак само тој може тие работи да ги открива.Не бев добро информиран за трансферот.Што очекувате вие навивачите од него??
  Резерва?Играч кој треба да биде еден од лидерите на Вардар?Просечен играч за Вардар?
   
 8. beneamata

  beneamata

  Член од:
  14 ноември 2009
  Мислења:
  15.464
  Допаѓања:
  11.260
  Новиот Кристијано Роналдо :D

  Ретко кој го гледал многу, ти треба да ни кажеш.
   
  На Mr.X и Morgan Freeman им се допаѓа ова.
 9. BooBojan

  BooBojan Гостин

  Добар беше во Силекс,ама за во Вардар треба леб да јаде.Досега во кариерата добро напредува.
  Сепак не знам Вардар колку квалитетни играчи има на неговата позиција.
   
 10. beneamata

  beneamata

  Член од:
  14 ноември 2009
  Мислења:
  15.464
  Допаѓања:
  11.260
  Тука мислам дека не решивме што позиција игра, ваљда ти ќе ни кажеш сигурно. Вардар го напушти целиот тим од офанзивната линија, така да може ќе се уклопи добро, али сепак мислам дека не е сметан за прв избор.
   
 11. BooBojan

  BooBojan Гостин

  Кога беше на 20 години го гледав на еден турнир во фудбал,играше како стопер:гик:.
  Но тоа изгледа му беше принудна позиција.Во силекс најчесто играше позади напагачот,средина така нешто.Е сега на други места колку би се уклопил не знам.А за напагач дали може да игра искрено да ти кажам поима немам.
   
 12. beneamata

  beneamata

  Член од:
  14 ноември 2009
  Мислења:
  15.464
  Допаѓања:
  11.260
  Епа на таа позиција имаме само еден играч, кој лани пола сезона ја пропушти поради повреда, па најверојатно ќе има шанси да се покаже. Стојаковиќ кој играше на таа позиција не ми се допадна многу, ептен ја гњави топката наместо да се ослободува побрзо, мисли дошол во Македонска лига и сега е Снајдер, глуп човек...
   
 13. bakigvg

  bakigvg

  Член од:
  30 јуни 2008
  Мислења:
  1.614
  Допаѓања:
  866
  На Mjolnir, 19Casual87, Mr.X и уште 2 други им се допаѓа ова.
 14. Colt Willcox

  Colt Willcox Љамче-Бутин Фанс

  Член од:
  27 ноември 2007
  Мислења:
  26.115
  Допаѓања:
  42.789
  Еве нешто од ултрсине на БАТЕ Борисов :D
  Од последниот меч:


  И некои од овој и претходниот месец:)  Не се лоши. Со Српско знаме на секој меч :icon_mrgr:
   
 15. Prof.Dr.Beckett

  Prof.Dr.Beckett

  Член од:
  5 јануари 2009
  Мислења:
  2.654
  Допаѓања:
  80

  osekjam deka vaka ke bide i so bate borisov

  adekunle lukmon igra desen bek i ako dojde vo vardar ke bide super a ovie belorusive nekako mnogu ne potcenuvaat
   
  На gooner4life му/ѝ се допаѓа ова.

Сподели преку: