bakigvg
Поени од реакции
1.240

Профил пораки Последна активност Теми и мислења За мене

  • Здраво сакам да ставам шериннг за Дреамбокс но имам лошо искуство од корристењото на шеринг од типови од Македонија затоа прочитав во еден твој пост дека си земал шеринг од некој тип од Босна.ПОради тоа што страната кој си ја постирал веќе не работи дали можеш да ми дадеш конткат од него скајп,мсн било што ако тој сеуште нуди шеринг цената не ми е битна доколку тој нуди квалитетен шеринг.Поздрав :)
  • Вчитување…
  • Вчитување…
  • Вчитување…
На врв Bottom