Фан Клуб: Арсенал

sonne

војвода
Член од
26 мај 2006
Мислења
2.664
Поени од реакции
123
оставете времето да покаже - искрено полесно одошто мислите ( гарантирам !!! )

секој има право на свои сништа и желби - реалноста е сосема поинаква . коментаторот ги класираа баерн и арсенал предвреме :P

е сега е поважното засега : сити , ќе ни биде весело , очекувам да ги треснеме на 4 и 50 коефициент - и доста психолошки битна победа - ајмо ганери !

форза Арсенал !!!

имаат одличен тим , добар тренер и специјални поединци - ибра , боатенг , рубињо ... одбраната одличниот тијаго силва - компактна екипа со силно реноме - наспроти РвП и бандата :P :P

нека помине посилната екипа
 

RaZ-R

Артилерец
Член од
8 ноември 2009
Мислења
3.394
Поени од реакции
2.431
Е како мразам вакви ко вас во овај фан клубов то чудо нешто е.Милан е добар ТРЕНИНГ пред 1/4 финале????? :confused:
Дали само читате што пишувате, еднаш препрочитајте пред да пишете нешто.


Незнам шо да ви речам, времето ќе покаже.После февруари можеби ќе осетите кој е Милан и ќе ви дојде малку памет па ќе почнете да цените тимот со 7 титули во ЛШ.
Хахаха знаев дека бурно ќе реагирате на мојата шалаа...Ало луѓе,па нормално е дека ова е дерби на 1/8 финалето,ништо не се знае,како фан на Арсенал се надевам на проаѓање во следната фаза,како и вие што се надевате за Милан.Шансите се фифти фифти и ќе одлучуваат некои поситни фактори,повреди,форма и нормално РВП....И доста веќе со Милан,имаме важен меч овој викенд,за Милан и ЛШ во февруариии:)
 
Член од
13 август 2009
Мислења
9.535
Поени од реакции
5.767
Поооооооооооооо досадни Миланезиве !!! Толкај ми ги напраја.

Едно ќе кажам, Поминуваме понатаму, сигурен сум ! Милан со кој ќе игра, со Сидорф или со Видал ? Додека дојде мечот ќе ни се врати цел состав наш, така да... :))))
 

Stara dama

Luciano Moggi fan
Член од
1 октомври 2008
Мислења
1.336
Поени од реакции
95
Поооооооооооооо досадни Миланезиве !!! Толкај ми ги напраја.

Едно ќе кажам, Поминуваме понатаму, сигурен сум ! Милан со кој ќе игра, со Сидорф или со Видал ? Додека дојде мечот ќе ни се врати цел состав наш, така да... :))))
Видал ќе ве реши :)
 
Член од
10 август 2011
Мислења
2.371
Поени од реакции
1.281
Поооооооооооооо досадни Миланезиве !!! Толкај ми ги напраја.

Едно ќе кажам, Поминуваме понатаму, сигурен сум ! Милан со кој ќе игра, со Сидорф или со Видал ? Додека дојде мечот ќе ни се врати цел состав наш, така да... :))))
имаш познавања, не си лош...
 

gooner4life

Arsenal-Maniak
Член од
11 јули 2008
Мислења
7.037
Поени од реакции
1.567
Имаше и доста по лесни противници, но се надевам како и пред неколку сезони така и сега ќе ги минеме без голем пот ... се надевам дека сме доволно силен противник за да успееме да издвоиме победа...
Напред Топџии ;)
 
Член од
1 јуни 2011
Мислења
25.909
Поени од реакции
41.872
Поооооооооооооо досадни Миланезиве !!! Толкај ми ги напраја.

Едно ќе кажам, Поминуваме понатаму, сигурен сум ! Милан со кој ќе игра, со Сидорф или со Видал ? Додека дојде мечот ќе ни се врати цел состав наш, така да... :))))
Видал ќе си даде автогол и ќе победите :pos: :tapp:
 
Член од
2 март 2007
Мислења
4.576
Поени од реакции
3.772
Видал ќе си даде автогол и ќе победите :pos: :tapp:
Леле кој почнал да пишува тука...Едно нешто поради што жалам дека се паднавме со Милан е дека Кировски почна да пишува во фан клуб Арсенал.
 

gooner4life

Arsenal-Maniak
Член од
11 јули 2008
Мислења
7.037
Поени од реакции
1.567
http://soccer-portal.org/goal-of-the-day/4511-johan-elmander-goal-v-wolverhampton.html
За сега овој погодок на Елмандер е на првото место на официјалното гласање за најдобар премиерлигашки погодок воопшто, а на второ место е нашиот Бергкамп со дефинитивно најубавиот погодок... зашто да не му се помогне да го престигне Елмандер?
http://www.guardian.co.uk/football/poll/2011/dec/15/greatest-premier-league-goal-ever-poll?fb=native
 
Член од
13 август 2009
Мислења
9.535
Поени од реакции
5.767
Пооооооооо досадниииииииииииии овие од фанклуб Милан.... Поооооооо :)))) Дечиња од 12 години !
 

Kajgana Shop

На врв Bottom