Фан Клуб: Арсенал

Expecto Patronum

Citizen Erased
Член од
13 јули 2011
Мислења
1.331
Поени од реакции
3.281
АРСЕН ВЕНГЕР И ТИМОТ НА АРСЕНАЛ ПО НАТПРЕВАРОТ СО ЧЕЛЗИ СЕ ПРИВЕДЕНИ ОД ЛОНДОНСКАТА ПОЛИЦИЈА, ПОРАДИ СОМНЕНИЕ ДЕКА ПУКАЛЕ СО ПЕТАРДИ НА СТАМФОР БРИЏ" :pos:
--- надополнето: Oct 29, 2011 2:19 PM ---

Торес ја позајмил невидливата наметка на Хари Потер
Не ме копирај! :pos:
 
Член од
26 октомври 2011
Мислења
1.605
Поени од реакции
1.167
абе играше Торес? Не го видов... ВААААААААААААААААААААААААААААААА :)))))
е како не играше нели виде даде 11 гола на Арсенал хахаахахаххаха едноставно беше како ДУХ ;)
 
Член од
24 октомври 2010
Мислења
38
Поени од реакции
6
Браво момци!! Секоја чест!!! Дури сега се свестив што се деси!!! Шок утакмица и конечно со позитивен резултат за нас!! Му симнувам капа на капитенот Робин Ван Персииииииии!!!!!
Патем еве ги головите!!http://footyroom.com/chelsea-3-5-arsenal-2011-10/
 
Член од
13 август 2009
Мислења
9.538
Поени од реакции
5.768
Интервјуто на Венгер од официјална и она што ми падна во очи, е ова :

on Aaron Ramsey…
What people forget about players like Wojciech, Ramsey and Wilshere are all 19-20 years old. They are top quality and it is normal that they improve from game to game and from year to year.

И да, рака во оган дека никој од овие нема да си замине, кога ќе ни биде најтешко.
 

Mad_Coko

blow me!
Член од
21 август 2010
Мислења
7.328
Поени од реакции
12.716
13Szczesny13 Wojciech Szczesny

I don't know why I stayed on the pitch but WHAT A GAME!! Great spirit, great atmosphere and a great win! RVP needs to start scoring though!!
ако ни збуцаа црвен ке беше интересно ;)

--- надополнето: Oct 29, 2011 3:31 PM ---
Хендерсон на твитер,по она "six and the city" отвара нов тренд
"AR53NAL"
 
Член од
9 февруари 2010
Мислења
25
Поени од реакции
2
Здраво, долго време само гледам на форумов, ама ми се виде како добар ден да пишам нешто :)

Честито победа, се очекував ама ова.. :cuc: РВП :cuc:Го имам она чувство како после победата против барса во ЛШ :vozbud::vozbud: Поздрав
 
Член од
4 септември 2010
Мислења
439
Поени од реакции
148
Малце ко да го подзаборавивме, на утакмицава после РвП според мене најдобар беше Кошчиелни, дечкото гине на терен, грешка не напраи денес. Баш ме интересира Венгер како ќе го комбинира Вермален сеа со оглед на тоа што Пер и Кош функционираат мн добро.
 

Топче

Арсеналиста
Член од
18 септември 2010
Мислења
9.204
Поени од реакции
14.529
Малце ко да го подзаборавивме, на утакмицава после РвП според мене најдобар беше Кошчиелни, дечкото гине на терен, грешка не напраи денес. Баш ме интересира Венгер како ќе го комбинира Вермален сеа со оглед на тоа што Пер и Кош функционираат мн добро.
Па Пер и не функционира баш најдобро... Против тимови како Челзи и остала компанија на тимови кои се добри и играат брз фудбал Вермален и Кош би биле супер тандем. Пер може против Стоук, Блекбурн, Болтон и остали слични тимови.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom