Фан Клуб: Арсенал

Статус
Затворена за нови мислења.
Член од
6 мај 2008
Мислења
1.830
Поени од реакции
490
Браво за Бендтнер и за Денилсон :vozbud::vozbud::vozbud:
Вакви тимови како хул не заслужуваат да играат во премиер лигата
 
Член од
2 март 2007
Мислења
4.576
Поени од реакции
3.773
Уффф мора да се признае имавме среќа..Почнаа мотивирано откога даде продолжение 6 минути. Аршавин да почне да тренира пред гол малку, а не редовно да кажува како треба нови играчи.


Едит..Вермален ѕвер.
 
Ф

Фил Ајви

Гостин
Го заокружив 6/7 от пар на ливчето. :tv:

Честитки!
 

mr.cornelius1

И ОНДАК ТО..
Член од
1 ноември 2009
Мислења
773
Поени од реакции
14
Да гледаме да не ја повториме оваа игра во наредните натпревари
 
Член од
30 јули 2008
Мислења
4.314
Поени од реакции
2.841
Значи преку кур ми е од екипи што играат антифудбал. Понервозна утакмица до сега не сум гледал. Значи повече гледав како се изведува аут отколку фудбал.

Не критикуам никого иако многумина ме изнервираја.
 

bama

† Револуционер †
Член од
1 февруари 2007
Мислења
2.040
Поени од реакции
362
фала богу 1-2 заслужена победа
 
Член од
27 ноември 2008
Мислења
402
Поени од реакции
88
Значи преку кур ми е од екипи што играат антифудбал. Понервозна утакмица до сега не сум гледал. Значи повече гледав како се изведува аут отколку фудбал.

Не критикуам никого иако многумина ме изнервираја.
Од нервоза го исклучив ТВ пред продолжението.Уште не ми е јасно како можеа такви шанси да утињаат :uvo:.
ај честито победа
 
Член од
3 август 2009
Мислења
417
Поени од реакции
56
Ај честито делба на прво место барем до утре!:smir:
 

zee German

mpkfa
Член од
12 август 2009
Мислења
6.408
Поени од реакции
6.028
Срцево ке ме фатеше за малце....Денилсон дефинитивно најслабија карика али за шутот се изваде...после него аршавин и бенднер изиграа најлоши натпревари во 2010
 

Gunner4ever

Vive la France
Член од
14 ноември 2009
Мислења
663
Поени од реакции
130
Ja ne gi kritikuvam Hull poso sekoj si ima svoj stil na igra a plus igras protiv arsenal i toa so crven i sto sakas sigurno ke igraat 5-5-0:vozbud:
 
M

mercenary

Гостин
Коментаторот спамуваше како Бендтнер е во "неверојатна форма".Ако сега е во неверојатна форма,не би сакал да го видам вон форма.
Ама има многу среќа т.е секогаш е на право место во право време :wink:

Честито победа.
 

CIL

Член од
21 август 2008
Мислења
750
Поени од реакции
55
Бентнееер :wink:
Реков готово, ја изгубивме титулата сега и нема враќање во игра. Шансата на Аршавин по додавањето на Волкот беше најчиста незнам како може да промаши таква прилика, не ми е јасно. Среќа што судијана не му досуде втор жолт на Кемпбел.
 
Член од
6 мај 2008
Мислења
1.830
Поени од реакции
490
Коментаторот спамуваше како Бендтнер е во "неверојатна форма".Ако сега е во неверојатна форма,не би сакал да го видам вон форма.
Ама има многу среќа т.е секогаш е на право место во право време :wink:

Честито победа.
Од кај знаиш дека е среќа , па на еден напаѓач задачата му е секогаш да биде на право место во право време :smir:
 
Член од
30 јули 2008
Мислења
4.314
Поени од реакции
2.841
Срцево ке ме фатеше за малце....Денилсон дефинитивно најслабија карика али за шутот се изваде...после него аршавин и бенднер изиграа најлоши натпревари во 2010

Се сложувам со тебе за играчиве. Кога излезе Насри јас очекував Денилсон да излезе но сепак се спаси со шутот.
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom