Фан Клуб: Арсенал

Статус
Затворена за нови мислења.

ZS_

Член од
26 јули 2008
Мислења
5.156
Поени од реакции
211
baze_sk не е ни сам свесен колку ми ги праи цитрони со неговите лифчиња и играчи на Фантази.
 

gooner4life

Arsenal-Maniak
Член од
11 јули 2008
Мислења
7.037
Поени од реакции
1.567
На неколкуте меча на кои што секако не беше повреден :tapp: оваа сезона Дени постигна невидено атрактивни погодоци и имаше одлични игри!
Со што еве ми шанса да ги негирам сите оние кои шо јадеа тоа што не треба до лани за него и Сонг ! :pipi:
 

ZS_

Член од
26 јули 2008
Мислења
5.156
Поени од реакции
211
На неколкуте меча на кои што секако не беше повреден :tapp: оваа сезона Дени постигна невидено атрактивни погодоци и имаше одлични игри!
Со што еве ми шанса да ги негирам сите оние кои шо јадеа тоа што не треба до лани за него и Сонг ! :pipi:
Што ќе негираш бе куре, јадевме гомна, се изнајадовме... ко беа тешки дрва... а добиваа шанса повеќе од колку што треба.

Башка досега утакмицава Денилсон ја игра тиња, али ај... да не ти кршам филм.
 

gooner4life

Arsenal-Maniak
Член од
11 јули 2008
Мислења
7.037
Поени од реакции
1.567
Неможе некој ко тебе да ми скрши филм :smir:
Иначе овој судијава цвикери? - Среќа Алмунија е тука :pipi:
Пејбек тајм- Дуду
 

ZS_

Член од
26 јули 2008
Мислења
5.156
Поени од реакции
211
А извини, ти моеш да ме негираш : D

Мизерија ова со пеналов, немаше никаков контакт. Браво за Дуду.
 
Член од
6 мај 2008
Мислења
1.829
Поени од реакции
487
Одлична игра на повеќето од тимот , но според мене денеска бр1 беше диаби браво за него
 
Член од
27 ноември 2008
Мислења
402
Поени од реакции
88
ми напраи мерак денес срединава денилсон додека не дадовме гол цело време беше на противничката половина вршеше притисок,отвараше простор,а коа дадовме гол се повлече и цело време праеше ситни фаули и прекинуваше акции
диаби мислам дека беше и повеке од приметно дека внесе цврстина во средината,може да повлече топка(со потег повеке ама да не беше тој потег немаше да биде ни слободниот на дени:toe:) да потепа малце а и се покажа и дека има осет за подавање,а и за шут(и првиот ке беше гол ама црњата со рака ја мавна)
сонг ѕвер ѕвер ѕвер ништо повеке :smir:
 
Член од
2 март 2007
Мислења
4.576
Поени од реакции
3.772
Одлична игра од Диаби во второто полувреме. Кога би играл така секогаш...И педеров кај го виде пеналот за нив, а не успеа да види чиста рака од Хул.
 

gooner4life

Arsenal-Maniak
Член од
11 јули 2008
Мислења
7.037
Поени од реакции
1.567
Одлична игра од Диаби во второто полувреме. Кога би играл така секогаш...И педеров кај го виде пеналот за нив, а не успеа да види чиста рака од Хул.
Пеналот уствари со раката го имаше фатено Силвестре и кога овој почна да трча го повлече и падна ... немаше НИКАКОВ пенал:toe:
 
Член од
2 март 2007
Мислења
4.576
Поени од реакции
3.772
Пеналот уствари со раката го имаше фатено Силвестре и кога овој почна да трча го повлече и падна ... немаше НИКАКОВ пенал:toe:
Друже не ме разбра изгледа :) Зборам за кога Диаби шутна во шеснаесетникот и незнам кој беше од Хул ја запре со двете раце. Тоа беше уште пред нив да им досудат пенал. А како што гледаш напишав дека не требаше да досудат пенал против нас.
 

mr.cornelius1

И ОНДАК ТО..
Член од
1 ноември 2009
Мислења
773
Поени од реакции
14
Друже не ме разбра изгледа :) Зборам за кога Диаби шутна во шеснаесетникот и незнам кој беше од Хул ја запре со двете раце. Тоа беше уште пред нив да им досудат пенал. А како што гледаш напишав дека не требаше да досудат пенал против нас.

Точно..потполнно се сложувам и за двете ситуации
 
Член од
6 мај 2008
Мислења
1.829
Поени од реакции
487
Ѓубрето Хјуз кој му се спротиставуваше на Венгер е Избркан од сити верувам сега Венгер прв ќе му честита :pos2:
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom