Фан Клуб: Арсенал

Статус
Затворена за нови мислења.

Логикс

Gooner
Член од
17 септември 2007
Мислења
7.358
Поени од реакции
2.290
Каков беше голот од далеку или?
Грешка на одбранбен играч на Аз,Аршавин ја зима топката,контра 3 на 3,додава на РвП лево,овој враќа во средина до Цеск,овој погодува на празен гол.:helou:
 
Член од
6 мај 2008
Мислења
1.830
Поени од реакции
490
не ми е јасно зошто не е земен сендерос ниту еднаш досега во тимот :uvo:
 

gooner4life

Arsenal-Maniak
Член од
11 јули 2008
Мислења
7.037
Поени од реакции
1.567
Одлично неам зборови :tapp:
Значи цел труд е фрлен во вода во последни 5 минути. Толку ли не можеа последните 5 минути да ги изиграат добро? Па ако гледаме најзаслужено ни го нафураа ... ужасни крајни мигови срамота :tapp:
Ајде не сум во состојба за пофалби па да не спамирам ... толку од мене денеска
 

sonne

војвода
Член од
26 мај 2006
Мислења
2.664
Поени од реакции
123
чек сега 1 : 1 или 0 : 1 ??
дај кажете ?? ме бунат овие од тв

ама побрзо плс
 
Член од
6 мај 2008
Мислења
1.830
Поени од реакции
490
Ајде де ништо лошо 1-1 лошо е што примивме гол во продолжение но сепак првото место не ни бега и наредната утакмица на емирати очекувам одмазда едно 3-4 нула :smir::helou:
 
Член од
7 јули 2009
Мислења
1.228
Поени од реакции
28
I prviot neresen rezultat....Drva nevideni...Diaby,Eboue,Clichy sranja so nivnite mafijaski potezi....Taa strana kaj Clichy toj DEMBELE gi dupese u zdrav mozok....1-1 sramota.....Moze ke kazete ne bila mnogu vazna...Ali ako se znae deka vodevme 60 i nesto minuti....Ali ajde....Neka osvoi sea....
 
Член од
27 ноември 2008
Мислења
402
Поени од реакции
88
знчи колку се ретардирани овие на канал 5 викаат 0-1 за арсенал завршило пуштам livescore глеам 1-1 како можеле :tapp:
 
Член од
30 јули 2008
Мислења
4.314
Поени од реакции
2.841
Abe kako mozea i pederine od jug da dadat gol u 90 za pobeda. Pak sme prvi ali ke imavme pogolema razlika. Sepak AZ pokaza zost bea prvi lani vo holandija i bod ne e loso iako ne sum zadovolen. Se nadevam naredna doma nema da zaebemo kako sega.
 

Логикс

Gooner
Член од
17 септември 2007
Мислења
7.358
Поени од реакции
2.290
Ништо страшно.Второ полувреме и не трчеше никој,се чуваа сите,освен Ебуе.:pipi:
Се случува,некогаш даваш/некогаш примаш гол во 90 минута.
Незнам зошто не сте задоволни од играта,во прво полувреме супериорни бевме,можевме и повеќе голови да дадеме ,но не ги искористивме.Во второ чувавме резултат и одлично ја контролиравме играта.
За голот,сличен како оној со Блекбурн,само што сега со овој гол ни скратија 2 поени.
Ке треба да се поработи на ова во одбраната.
Неможам да издвојам некој што беше лош,а за најдобар мислам дека беше Сонг,иако имаше 2/3 лоши пасови,пресече безброј акции,одлично се движеше,подаваше.:helou:
 
I

InF3cTeD

Гостин
не ми е јасно зошто не е земен сендерос ниту еднаш досега во тимот :uvo:
Сонг оваа сезона е три пати подобар од фламини :vozbud::vozbud::vozbud:
а нели овие играчи не се повеќе во Арсенал или ја бладам нешто...незнам шо се спомнуваат тука...
 
Член од
30 јули 2008
Мислења
4.314
Поени од реакции
2.841
Ништо страшно.Второ полувреме и не трчеше никој,се чуваа сите,освен Ебуе.:pipi:
Се случува,некогаш даваш/некогаш примаш гол во 90 минута.
Незнам зошто не сте задоволни од играта,во прво полувреме супериорни бевме,можевме и повеќе голови да дадеме ,но не ги искористивме.Во второ чувавме резултат и одлично ја контролиравме играта.
За голот,сличен како оној со Блекбурн,само што сега со овој гол ни скратија 2 поени.
Ке треба да се поработи на ова во одбраната.
Неможам да издвојам некој што беше лош,а за најдобар мислам дека беше Сонг,иако имаше 2/3 лоши пасови,пресече безброј акции,одлично се движеше,подаваше.:helou:
Song vo poslednite natprevari sto go ogledav se podobar i podobar.
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom