Фан Клуб: Јувентус

ADP

Член од
5 јули 2012
Мислења
3.495
Поени од реакции
2.304
hahahahahaah u pm vo Juli 2014 koj ke pomislese na celo so Allegri za vakvite rezultati..

bez komentar sum, prezadovolen, ushte malku pa nedostiga za srcev udar lele GRANDI RAGAZZI!

:vozbud::vozbud::vozbud::vozbud::vozbud::vozbud::vozbud::vozbud::vozbud::vozbud::vozbud::vozbud::vozbud::vozbud::vozbud::vozbud::vozbud::vozbud:
 
Член од
26 септември 2012
Мислења
8.178
Поени од реакции
6.845
Screenshot_16.png еден од главните виновници за тоа што Јуве е денес...........кој друг ако не Чак Норис :pos:

Screenshot_14.png формата е пролазна,но КЛАСАТА е вечна..........нека цркнат сеа шинтераши биланези и све остало на Чизмата, за жал прашање е повеќегодишно кај нив кога ќе ја достигнат класата и формата одново
 

Кајганеро

Немој не ме радуј!
Член од
3 јули 2010
Мислења
2.849
Поени од реакции
2.713
Ау еј ќе ми пукнеше срцево, имавме мн грешки ама све е оправдано,важно финале!!!!!!!!!!!!! ФОРЦА ЈУВЕ!
 

Ilumious

Патник, педер, поет, администратор, масон
Член од
29 јануари 2007
Мислења
84.962
Поени од реакции
195.498
Кажи му на педерчето дека несакаме едно мислење од него, туку нов профил на форумов
Тука си е веќе тој, ќе го познаете, мистер 47 кажи му декa знаеме , да не го тагирам:D

Честитки, алал да ви е!
 

Kostic

Sadio smokve oko Tadz Mahala
Член од
31 јули 2009
Мислења
9.856
Поени од реакции
5.611
Chestitki! Aj pa do titula ! :D
 

Mr.47

Juve Fan
Член од
29 јули 2008
Мислења
10.032
Поени од реакции
6.054
Тука си е веќе тој, ќе го познаете, мистер 47 кажи му декa знаеме , да не го тагирам:D

Честитки, алал да ви е!
Ако има друг профил, неам идеја кој би можел да биде.
Неам идеја, ама цивилно, не политичко. :D

Едно време мислам знаев кој е[иако во моментов не ми текнува јузерот], ама сеа ако има, не знам стварно што јузер има. :)
 

Сладоледџија

Ванила & Чоколадо
Член од
8 декември 2009
Мислења
14.458
Поени од реакции
11.916
Тука си е веќе тој, ќе го познаете, мистер 47 кажи му декa знаеме , да не го тагирам:D

Честитки, алал да ви е!
ајде де цитирај го, кажи го кој е ...
 

Kajgana Shop

На врв Bottom