ZelenoBel
Поени од реакции
1.008

Профил пораки Последна активност Теми и мислења За мене

 • Во една прилика Гоце Делчев изјавил дека по дела е социјалист, а во душа анархист... И ти го носиш на аватар.
  ZelenoBel
  ZelenoBel
  Така и јас имам прочитано , и ?
  Agda Beata
  Agda Beata
  Што знам, ме збуни со последната слика што си ја поставил во темата за тероризмот во Франција. Тие идеали некако не се совпаѓаат со идеалите на Гоце, па ме интересираше причината поради која го носиш.
  ZelenoBel
  ZelenoBel
  Нигде не напишав за мојте идеали, напишав така дека заради паролата можи некој ќе ја осудват навивачката група. Јас го почитувам животот и делото на Гоце Делчев и таквите како него,а нивните идеали ден денес живеат во нас.
 • Вчитување…
 • Вчитување…
 • Вчитување…
На врв Bottom