јас
Поени од реакции
1.940

Профил пораки Последна активност Теми и мислења За мене

 • Хаха сега го видов едитот :) Ај нема везе што е за Милан ...

  Абе преку bloger.hr идам едит хтмл потоа додај хтмл па го пастирам кодот и сними ... (почетник сум а и друг го има правено дизајнот)
  Маријанти :pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos::pos::pos::pos:

  Битолчанец нјверојатно
  Не можам да најдам таква статистика за дрвово. Ако изникне нешто во меѓувреме одма ке го стаам на Фан Клуб ;)
  Naaah.. И јас ретко се појавувам по тие теми. Обично се полни со сезнајковци на кои што, ако се обидеш да им објасниш нешто се накурчуваат и ќе ти го расипат денот.
  Од време на време кога има на што да се удри сеир, да.. Иначе, не вреди :)
  Еве ти рецензија.

  Отворија сега една тема на Филм и ТВ за филмови за навивачи, а не ми текнува дали имаше тема спортски филмови ама би требало да има...
  Пошо немам нет сега засега, бива да ти дадам инструкции да ја земеш топката на кајгана codeopen?
 • Вчитување…
 • Вчитување…
 • Вчитување…
На врв Bottom